Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Vēlēšanu programmas Latvijas Radio

Publicēts 2009-06-02 01:11:14

Samazināt palielināt tekstu

01.06.2009

Tuvojoties vēlēšanu dienai, Latvijas Radio turpina informēt un diskutēt par priekšvēlēšanu aktivitātēm, kā arī gatavojas plaši atspoguļot vēlēšanu dienas norisi

Šo otrdien, 2.jūnijā plkst. 8:15  Latvijas Radio 1 rīta programmā „Labrīt!” būs dzirdams ekspertu izvērtējums partiju pašvaldību vēlēšanu kampaņām. Savukārt trešdien šajā pašā laikā Ina Strazdiņa no Briseles stāstīs par Eiroparlamenta priekšvēlēšanu aktivitātēm un norisi citur Eiropā.

Vēlēšanu dienā Latvijas Radio 1 ziņu programmas skanēs paplašinātā veidā. Klausītāji varēs sekot līdzi jaunākajiem notikumiem arī naktī, jo ziņas būs dzirdamas ik stundu. 

Rīta programma no plkst. 6:00 – 9:00 atgādinās par būtiskāko, kas vēlētājiem jāzina pirms došanās uz vēlēšanu iecirkņiem, bet programmas vadītājs sazvanīsies ar korespondentiem Latvijas reģionos un Īrijā.

Dienas ziņu programmā Pusdiena plkst. 12:00 Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars informēs par iedzīvotāju aktivitāti vēlēšanu iecirkņos, dodoties pie balsošanas urnām, bet Ina Strazdiņa stāstīs par Eiroparlamenta vēlēšanu norisi Briselē.

Dienas notikumu apskatā plkst. 18:00 Arnis Cimdars studijā izvērtēs vēlēšanu gaitu un pārkāpumus, ja tādi būs novēroti. Būs dzirdamas reportāžas no Latvijas novadiem un Īrijas, kā arī sociologu skatījums par šīs dienas notikumiem.

Vēlēšanu nakts raidījumā no plkst. 22:00 – 24:00 Aidis Tomsons studijā sarunāsies ar ekspertiem: sociologu Jāni Brenti, politologu Pēteri Viņķeli, Providus pētnieci Ivetu Kažoku un žurnālistu Eduardu Liniņu par priekšvēlēšanu reklāmu un  aģitāciju, aptauju rezultātiem un deputātu kandidātiem.

Pēcvēlēšanu rītā programmā Labrīt! pēc plkst. 8:00 balsojuma rezultātus un politiķu reakciju analizēs Sabiedrības par atklātību Delna padomes priekšsēdētāja Lolita Čigāne un Latvijas Radio žurnālists Artjoms Konohovs. No plkst. 12:15 – 13:00 pašvaldību vēlēšanu rezultātus komentēs politisko partiju vadītāji un kandidāti, bet no plkst. 13:00 – 14:00  eksperti: Latvijas pašvaldību savienības padomniece Sniedze Sproģe, LU sociālo zinātņu fakultātes profesors Juris Rozenvalds un LU Politikas zinātnes nodaļas docents Dr.Ivars Ījabs. Plkst. 23:00 tiešajā translācijā no Centrālās vēlēšanu komisijas rīkotās preses konferences tiks paziņoti Eiroparlamenta vēlēšanu rezultāti.

Sestdien pastiprinātu uzmanību vēlēšanām pievērsīs arī  Latvijas Radio 4, ik stundu piedāvājot paplašinātas ziņu programmas no 8:00 līdz pat 01:00 naktī. No plkst. 22:00 – 01:00 LR4 raidīs īpašu vēlēšanu nakts programmu, kuru vadīs Aleksandrs Aleksējevs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Radio;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv