Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Ventspils pilsētas un rajona policijas pārvalde informē

Publicēts 2007-03-02 16:51:49

Samazināt palielināt tekstu

2007.gada 2.martā

Ventspils policijas darbinieki uz aizdomu pamata par zādzību izdarīšanu aiztur vīrieti

Uz aizdomu pamata ar vairāku zādzību izdarīšanu no dažādām iestādēm 28. februārī Ventspils PRPP Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturēja 24 gadus vecu vīrieti, kurš jau agrāk sodīts. Vīrietim jau no pagājuša gada piemērots drošības līdzeklis apcietinājums un vairākus mēnešus viņš bija izsludināts meklēšanā.

Šobrīd vīrietis tiek turēts aizdomās par naudas maka zādzību no kādas medicīnas iestādes un vairāku tālruņu un naudas zādzībām no kāda sporta kompleksa ģērbtuves Ventspilī, kā arī tiek noskaidrota šī vīrieša saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka medicīnas iestādē no darba kabineta, kas bija palicis neaizslēgts, nozagts naudas maks ar naudu un kredītkartēm, no kurām viņš vēlāk Kuldīgā noņēmis prāvu naudas summu. Savukārt no sporta kompleksa ģērbtuves 5. februārī nozagti 4 mobilie tālruņi un nauda. Zādzība tika izdarīta no vīriešu ģērbtuves, laikā, kamēr nozagto mantu īpašnieki sportojuši. Ģērbtuves durvis nav bijušas aizslēgtas.

Šis vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā. Jau agrāk viņš aizturēts par zādzību izdarīšanu un izmeklēšanas gaitā tika noskaidrotas, ka tās izdarītas laika posmā no pagājuša gada maija līdz septembrim. Policijā atklāja, ka viņš kopumā izdarījis 9 zādzības no dažādām iestādēm – bērnudārza, medpunkta, no mājas pagalma un istabas, skolas un citām vietām. Pārsvarā vīrietis zadzis mobilos tālruņus, kā arī naudu. Tālruņus pēc tam pārdevis.

Pēc šo zādzību atklāšanas vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – nodošana policijas uzraudzībā, kura nosacījumus viņš sākumā ievēroja, taču tā kā pēc laika pārtrauca ievērot nosacījumus, tika grozīts drošības līdzeklis un viņam piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu, kā arī vēlāk izsludināja šī vīrieša meklēšanu, līdz šā gada 28. februārī viņu aizturēja policijas darbinieki.

Pats aizturētais atzinis, no zādzībām iegūtos līdzekļus viņš tērējis savām vajadzībām. Pārsvarā viņš zadzis iestādēs, izmantojot cilvēku nevērīgo attieksmi pret savām mantām. Pirms tam šīs vietas izpētījis un novērojis, kur cilvēki nevērīgi atstāj savas mantas. Daudzos gadījumos viņa pacietība un novērojumi vainagojušies panākumiem.

Nav izslēgts, ka līdzīgi rīkojas vēl kāds zaglis, tādēļ policija joprojām aicina iedzīvotājus rūpīgāk glabāt savas mantas, lai nekļūtu par zagļa upuriem.

www.vp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ventspils PRPP;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv