Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valdība

Vēstule valdībai par Zemkopības ministra demisiju

Publicēts 2007-03-22 20:49:31

Samazināt palielināt tekstu

Ministru prezidentam A.Kalvītim
Zaļo un zemnieku savienības
priekšsēdētājam A.Brigmanim
Zemkopības ministram M.Rozem

Par zemkopības ministra darbību

Biedrība "Zemnieku saeima" 9.kongresā 2007.gada 21.martā izskatīja jautājumu par zemkopības ministra Mārtiņa Rozes darbību lauksaimniecības sektora vadībā.

Lauksaimnieki uzskata, ka ministra darbs nav bijis pietiekams, lai atrisinātu lauksaimniecībā sakrājušās problēmas – trūkst nozares attīstības stratēģijas, politikas prognozējamības un mūsu zemnieki ir nonākuši nevienlīdzīgā pozīcijā ar citu Eiropas Savienības dalībvalstu ražotājiem. Organizācija nav mierā, ka ministra darbības rezultātā ir tikusi kavēta mūsu valsts lauksaimniecības sektora ilgtermiņa konkurētspēja un apgrūtinātas vietējo ražotāju attīstības iespējas. Tādējādi laukos kavējas labklājības pieaugums, un Latvija nostiprina savu lomu kā citu valstu pārtikas produkcijas patērētāja.

Biedrība "Zemnieku saeima" kongresā ar balsu pārsvaru ir atzinusi zemkopības ministra Mārtiņa Rozes darbību lauksaimniecības sektora vadībā par neapmierinošu. Tādēļ organizācija aicina valdību meklēt citu, labāku, ministra amata kandidātu.

Biedrība "Zemnieku saeima" apvieno 714 zemnieku saimniecības un uzņēmumus no visiem Latvijas rajoniem un pārstāv visas lauksaimniecības nozares. Organizācijas biedri apsaimnieko aptuveni 243 000 ha, saražo 46 % no Latvijā izaudzēto graudu apjoma un 54% no Latvijā izaudzētā rapša. Biedri savās saimniecībās nodarbina 2873 cilvēkus.


Priekšsēdētājs V.Bruss

R.Sīle

www.zemniekusaeima.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mārtiņš Roze; Zemnieku saeima;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv