Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Vides ministrs aicina ārvalstu uzņēmumus aktīvāk piedalīties vides infrastruktūras projektu realizācijā Latvijā

Publicēts 2007-02-26 10:11:12

Samazināt palielināt tekstu

Vides ministrs Raimonds Vējonis ir nosūtījis vēstules Eiropas Savienības dalībvalstu vēstniekiem Latvijā ar aicinājumu informēt savas valsts attiecīgajā sektorā darbojošos uzņēmumus par iespējām piedalīties Latvijas Republikas Vides ministrijas organizētajos iepirkumos.

Vides ministrijas pārraudzībā esošo Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda projektu kopējā attiecināmo izdevumu summa, ņemot vērā līdz 2007. gadam apstiprinātos un līdz 2013. gadam plānotos projektus, sasniegs vismaz 1,5 miljardus EUR.

R.Vējonis uzsver: "Diemžēl vides infrastruktūras būvniecības tirgū strādājošo Latvijas uzņēmumu kapacitāte ir nepietiekama. Tieši tāpēc pašlaik īpaši aktuāls kļūst jautājums par pieredzējušu ārvalstu uzņēmumu aktīvāka ienākšanu Latvijas vides infrastruktūras būvniecības tirgū".

Vides ministrijas speciālisti norāda, ka veiksmīgai vides infrastruktūras projektu īstenošanai ir nepieciešama pieredzējušu ārvalstu uzņēmumu aktīvāka ienākšana Latvijas vides infrastruktūras būvniecības tirgū, piedāvājot progresīvas un inovatīvas idejas un tehnoloģijas jaunu notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu būvniecībā, modernu atkritumu apsaimniekošanas poligonu izbūvē, kā arī nodrošinot atbilstošu visu būvdarbu tehnisko uzraudzību.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kohēzijas fonds; Raimonds Vējonis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv