Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Vides ministrs pauž atbalstu Starptautiskā Polārā gada aktivitātēm Latvijā

Publicēts 2007-05-29 14:04:28

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 29.maijā, Vides ministrs Raimonds Vējonis tikās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā V.E. Nilu Olavu Stavu, lai pārrunātu iespējamo sadarbību Starptautiskā Polārā gada ietvaros.

Tikšanās laikā V.E. Nils Olav Stava informēja R.Vējoni par Norvēģijas plānotajām aktivitātēm Starptautiskā Polārā gada ietvaros, lai veicinātu sabiedrības izpratni par klimata pārmaiņām un ledāju kušanas iemesliem un sekām. Tā, piemēram, ar Norvēģijas vēstniecības Latvijā atbalstu, plānots šogad organizēt seminārus aptuveni 20 Latvijas skolās.

Vides ministrs Raimonds Vējonis tikšanās laikā norādīja, ka klimata pārmaiņu jautājums, ledāju kušanas radītās ietekmes kontekstā, Latvijā pagaidām ir salīdzinoši maz diskutēts jautājums. Tomēr par to liecina ūdens līmeņa celšanās Baltijas jūrā katru gadu vidēji par diviem milimetriem.

Tikšanās laikā R.Vējonis pauda atbalstu Norvēģijas iniciatīvai gan šogad, gan nākošgad, jo kā zināms aktivitātes turpināsies arī 2008.gadā. Vides ministrs uzsvēra, ka šogad Latvija varētu aktīvi līdzdarboties rudenī plānotās konferences organizēšanā par šiem jautājumiem, savukārt, nākošgad varētu tikt izvērsta plašāka informatīvā kampaņa, ietverot dažādus interaktīvus pasākumus.

www.vidm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Raimonds Vējonis; Norvēģija;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv