Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

www.valmiera24.lv – aktuāla informācija un Vidzemes TV ziņas Tev vēlamajā laikā

Publicēts 2007-03-14 09:45:13

Samazināt palielināt tekstu

Valmiera24.lv ir informējošs un izklaidējošs reģionālais interneta portāls Valmieras un Valmieras rajona iedzīvotājiem, kā arī visiem tiem, kuriem ir interese par notiekošo Valmierā.

Portālā ir ziņu, sporta un izklaides sadaļas, notikumu kalendārs, sludinājumi un cita Valmieras rajona iedzīvotājiem un viesiem noderīga informācija.

Portāla ziņu, sporta un izklaides sadaļās tiek apkopota un atspoguļota informācija par aktualitātēm sabiedrībā, ziņas no pašvaldībām, vietējo sportistu sekmēm un kultūras notikumiem.

Notikumu sadaļā ir atrodama informācija par Valmieras rajona iedzīvotājiem aktuāliem notikumiem, kā, piemēram, izstādes, teātra izrādes, kino seansi, koncerti, sporta sacensības. Portāla reģistrētajiem lietotājiem ir dota iespēja pievienot informāciju par pašu rīkotajiem pasākumiem, šādi sev ērtā veidā informējot potenciālos pasākuma apmeklētājus.

Portāla katalogā atrodama informācija par uzņēmumiem un iestādēm Valmieras rajonā. Atšķirībā no daudziem citiem katalogiem, Valmiera24.lv reģistrētie lietotāji var pievienot informāciju par savu uzņēmumu, organizāciju vai iestādi, kas sistemātiskā veidā tiek piedāvāta portāla apmeklētājiem.

Sākot ar marta pirmo nedēļu, Valmiera24.lv tiek piedāvāta iespēja skatīties Vidzemes televīzijas (VTV) raidījumu "Vakara vēstis" internetā sev izdevīgā laikā un vietā. Ar laiku portāla apmeklētājiem tiks piedāvāts internetā skatīties arī citus VTV raidījumus.

Uz tikšanos Valmiera24.lv!

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Vidzemes televīzija;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv