Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ugunsdrošība, glābšana un civilā aizsardzība

Zemessardzes 56.bataljona zemessargi un karavīri piedalās pazuduša cilvēka meklēšanā

Publicēts 2009-10-02 23:48:59

Samazināt palielināt tekstu

01.10.2009

Šodien, 1.oktobrī, Zemessardzes 56.bataljona zemessargi un karavīri kopā ar Valsts Policijas darbiniekiem  piedalījās pazuduša cilvēka meklēšanā.

Aizvakar, 29.septembra pēcpusdienā, izgājusi no mājām un nav atgriezusies kāda Viesītes  iedzīvotāja- 1930.gadā dzimusi sieviete. Cilvēka meklēšanā piedalījās 4 karavīri un 13 zemessargi no Zemessardzes 56.Kājnieku bataljona. Cilvēka meklēšana uzsākta pēc Jēkabpils Kriminālpolicijas lūguma. Pēc apmēram stundu ilgas meklēšanas tika atrastas sievietes mirstīgās atliekas.

Šis  ir jau otrais gadījums šīs nedēļas laikā, kad ZS 56.Kājnieku bataljona karavīri un zemessargi piedalās pazuduša cilvēka meklēšanā.

 ZS 56.BN ir viens no septiņiem 2.Zemessardzes novada bataljoniem. Tajā dien 490 zemessargi un 13 karavīri. Bataljona atbildības teritorijā atrodas Jēkabpils, Aknīstes, Krustpils, Viesītes, Neretas un Salas novadi.

 Lai arī kopš jūlija zemessargi vairs nesaņem kompensāciju par uzdevumu izpildi vai piedalīšanos mācībās, zemessargu aktivitāte joprojām ir augsta.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv