Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Zemessargi un karavīri piedalīsies Latgales partizānu pulka 90.gadienas atceres pasākumos

Publicēts 2009-07-05 13:13:37

Samazināt palielināt tekstu

02.07.2009

Pirmdien, 6.jūlijā, Balvos pie pieminekļa kritušajiem Latgales partizānu pulka partizāniem plkst 13:00 notiks atceres pasākums, kuru sadarbībā ar Balvu Novada muzeju organizē Zemessardze. Atceres pasākumā  piedalīsies Balvu Novada domes pārstāvji, pilsētas iedzīvotāji. Muzikālu priekšnesumu sniegs Balvu jaunieši un bērni. ZS 31.AMII BN karavīri  un zemessargi  pasākuma laikā nodrošinās  godasardzi un salūta zalvju šaušanu.

Latvijas armija izveidota 1919.gada 10.jūlijā, apvienojot Atsevišķo brigādi ar Ziemeļlatvijas brigādi un par tās komandieri ieceļot ģenerāli Dāvi Sīmansonu.

Svinot Latvijas armijas izveidošanas 90.gadadienu, visos Latvijas novados notiks dažādi pasākumi - militārās parādes, NBS orķestru koncerti, piemiņas ceremonijas, izstādes, karavīru, zemessargu un jaunsargu sporta sacensības, pārgājieni un talkas, kā arī politikas un vēstures ekspertu diskusijas un konferences.

Lielākais pasākums par godu Latvijas armijas 90.gadadienai Latgales reģionā notiks 9.augustā, kad 2.Zemessardzes novada štābā Rēzeknē notiks Rēzeknes 9.Kājnieku pulka 90.gadadienas piemiņas pasākumi.

Plašāk par armijas gadadienas svinībām lasiet svētku mājas lapā www.la90.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zemessardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv