Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Zemkopības ministram sarunā ar ES lauksaimniecības komisāri pievienosies LOSP pārstāvis

Publicēts 2007-02-23 12:56:34

Samazināt palielināt tekstu

Šodien tikšanās laikā ar lauksaimnieku organizāciju pārstāvjiem zemkopības ministrs Mārtiņš Roze vienojās, ka šā gada 1. martā Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) pārstāvis pievienosies sarunā ar ES lauksaimniecības komisāri Mariannu Fišeri – Bēlu, lai paustu Latvijas lauksaimnieku viedokli un atbalstītu zemkopības ministru pozīcijā par lauksaimniecības atbalsta maksājumu sistēmas izmaiņu ieviešanu Latvijā.

Ar lauksaimnieku organizāciju pārstāvjiem zemkopības ministrs šodien tikās, lai apmainītos viedokļiem par Eiropas Komisijas (EK) nostādnēm Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) reformā un lauksaimniecības atbalsta maksājumu sistēmas izmaiņu ieviešanu, kā arī, lai uzklausītu ieteikumus sarunai ar ES lauksaimniecības komisāri Mariannu Fišeri – Bēlu.

Zemkopības ministrs aicinās arī Latvijas valdību reaģēt un paust iebildumus par EK iecerētajām lauksaimniecības atbalsta maksājumu sistēmas izmaiņām. Šajā nolūkā Mārtiņš Roze pirmdien, 26. februārī, tiksies ar Ministru prezidentu Aigaru Kalvīti.

"Steiga un veids, kā EK rīkojās, pieņemot noteikumus par lauksaimniecības atbalsta maksājumu sistēmas izmaiņu ieviešanu mums nav pieņemams. Mums nav bijis pietiekami laika diskusijām ar lauksaimniekiem," stāsta Mārtiņš Roze. Zemkopības ministrs ES lauksaimniecības komisāri informēs, ka Latvijai šāda taktika nav pieņemama un aicinās apsvērt iespēju par izņēmumu attiecībā uz Latviju atbalsta maksājumu sistēmas izmaiņu ieviešanā.

2. martā Mārtiņš Roze atkal tiksies ar lauksaimnieku organizāciju pārstāvjiem, lai informētu par rezultātiem sarunā ar Mariannu Fišeri – Bēlu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mārtiņš Roze; Lauksaimniecības reforma; Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv