Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Zemkopības ministrija par aktualitātēm lauksaimniecībā informēs ar mobilā tālruņa īsziņām

Publicēts 2007-04-24 12:46:13

Samazināt palielināt tekstu

Zemkopības ministrija ar šodienu atjauno pērn lauksaimniekiem, lauku iedzīvotājiem un citiem interesentiem piedāvāto pakalpojumu – informēšanu par notiekošo lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēs ar mobilā tālruņa īsziņu palīdzību.

"Sākot ar 24.aprīli Zemkopības ministrija ikvienam interesentam atkal piedāvā nosūtīt informāciju par lauksaimniecības aktualitātēm uz mobilo tālruni SMS formātā. Tāpat kā pērn, arī šogad Zemkopības ministrijas sūtītajās īsziņās lauksaimnieki un lauku iedzīvotāji varēs saņemt visu svarīgo informāciju par Eiropas Savienības un Latvijas valsts budžeta atbalsta maksājumiem lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem, tai skaitā atgādinājumus par pieteikšanās termiņiem uz šiem maksājumiem. Tāpat Zemkopības ministrijas sūtītajās īsziņās uz mobilajiem tālruņiem būs arī cita informācija par būtiskāko lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības sektorā," informē zemkopības ministrs Mārtiņš Roze.

Tiem, gandrīz 10 tūkstošiem Zemkopības ministrijas SMS (īsziņu) abonentiem, kas tām pieteicās jau 2006.gadā, abonents vairs nav jāatjauno – tas darbojas, un īsziņas lauku iedzīvotāji un interesenti saņems tāpat kā iepriekš. Savukārt tiem, kuri šīs īsziņas iepriekš nesaņēma, bet tagad izlēmuši šo informācijas pakalpojumu izmantot, no sava mobilā tālruņa kā SMS (īsziņa) jānosūta kods ZM ON uz pakalpojuma pieteikšanas tālruņa numuru 157. Visu operatoru mobilo tālruņu abonentiem un zvanīšanas karšu īpašniekiem ir viens pieteikšanās numurs. Šis pakalpojums ir bezmaksas un par saņemtajām īsziņām ar informāciju par aktualitātēm lauksaimniecības nozarē nav jāmaksā. Lai no pakalpojuma attiektos, uz numuru 157 jānosūta SMS (īsziņa) ZM OFF.

"Informācijas saņemšana mobilajā tālrunī lauksaimnieku vidū iemantojusi popularitāti – par to liecina lielais abonentu skaits, un tātad esam sekmīgi papildinājuši jau esošo lauksaimnieku informēšanas sistēmu, vienlaikus atrodot vēl vienu efektīvu veidu kā nepastarpināti un operatīvi pavēstīt interesentiem aktualitātes nozarē," norāda zemkopības ministrs.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv