Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Zemkopības ministrijas speciālisti Kurzemes reģionā skaidros jaunos Eiropas Savienības atbalsta nosacījumus lauksaimniecībā

Publicēts 2007-03-26 14:41:35

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 27.martā, Kurzemes reģionā - Tadaiķos, Liepājas rajonā, notiks informatīvi izglītojošs seminārs lauksaimniekiem, kurā Zemkopības ministrijas (ZM) un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālisti skaidros jauno papildu valsts tiešo maksājumu shēmu šim gadam, informēs par nacionālo subsīdiju atbalsta programmu nosacījumiem, kā arī plānoto atbalstu un pieteikšanās termiņiem Lauku attīstības programmai 2007.-2013.gadam.

Seminārā aicināti piedalīties lauksaimnieki, pagastu lauksaimniecības un lauku attīstības speciālisti, kā arī jebkurš interesents.

Seminārs notiks Liepājas rajona Durbes novada Tadaiķu tautas namā, pulksten 11.00.

Jau ziņots, ka ņemot vērā pēdējā laika aktualitātes lauksaimniecībā ZM sadarbībā ar LLKC martā un aprīlī visos Latvijas reģionos organizē izglītojoši skaidrojošus seminārus lauksaimniekiem.

Vairāk informācijas par semināriem var uzzināt piezvanot uz LLKC centrālā biroja tālruni 3050220, kā arī LLKC interneta mājas lapā www.llkc.lv. Tāpat arī semināra norises vietu un laiku var precizēt attiecīgā rajona LLKC birojā.

Nākamais šī cikla seminārs notiks piektdien, 30. martā, Talsos, Lielā ielā 19/21, Talsu Tautas namā, pulksten 11.00.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv