Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Zemkopības ministrijas speciālisti skaidros jaunos Eiropas Savienības atbalsta nosacījumus lauksaimniecībā

Publicēts 2007-03-09 14:14:14

Samazināt palielināt tekstu

Ņemot vērā pēdējā laika aktualitātes lauksaimniecībā Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) martā un aprīlī visos Latvijas reģionos organizē izglītojoši skaidrojošus seminārus lauksaimniekiem.

Semināros Zemkopības ministrijas un LLKC speciālisti skaidros jauno papildu valsts tiešo maksājumu shēmu šim gadam, informēs par nacionālo subsīdiju atbalsta programmu nosacījumiem, kā arī plānoto atbalstu un pieteikšanās termiņiem Lauku attīstības programmai 2007.-2013.gadam.

Semināri notiks šādos datumos un vietās:
13.marts Aizkraukle
16.marts Gulbene
20.marts Preiļi
23.marts Jelgava
27.marts Liepāja
30.marts Talsi
3.aprīlis Mālpils
10.aprīlis Cēsis
13.aprīlis Saldus

Pirmais no šī cikla semināriem notiks otrdien, 13.martā, Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1, rajona padomes konferenču zālē, sākums pulksten 11.00.

Vairāk informācijas par semināriem var uzzināt piezvanot uz LLKC centrālā biroja tālruni 3050220, kā arī LLKC interneta mājas lapā www.llkc.lv. Tāpat arī semināra norises vietu un laiku var precizēt attiecīgo rajonu LLKC birojos.

Semināros aicināti piedalīties lauksaimnieki, pagastu lauksaimniecības un lauku attīstības speciālisti, kā arī jebkurš interesents.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Lauksaimniecības reforma;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv