Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Zemkopības ministrs Briselē tiksies ar Eiropas Savienības lauksaimniecības amatpersonām

Publicēts 2007-03-17 16:21:12

Samazināt palielināt tekstu

Pirmdien, 19.martā, zemkopības ministrs Mārtiņš Roze Briselē tiksies ar Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības komisāri Mariannu Fišeri-Bēlu un Vācijas pārtikas, lauksaimniecības un patērētāju aizsardzības ministru Horstu Zēhoferu.

ES lauksaimniecības komisāre un Vācijas lauksaimniecības ministrs vēlas plašāk pārrunāt jautājumu par brīvprātīgās modulācijas principiem jeb brīvprātīgu finanšu pārdali no tiešajiem maksājumiem uz lauku attīstību Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) ietvaros, kā arī uzklausīt Latvijas nostāju par maksājumu atšķirību izlīdzināšanu dalībvalstu starpā.

Jautājums par brīvprātīgu modulāciju tiešajiem maksājumiem iekļauts pirmdien Briselē notiekošās Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēdes darba kārtībā.

M.Roze ar M.Fišeri- Bēlu un H.Zēhoferu tiksies pulksten 10.30.

Tāpat zemkopības ministram pirmdien paredzēta tikšanās ar Polijas, Igaunijas un Lietuvas lauksaimniecības vadītājiem. Tikšanās laikā notiks viedokļu apmaiņa par papildu valsts tiešo maksājumu shēmas maiņu ES dalībvalstīm, pārtikas aprites uzraudzības stiprināšanu ES dalībvalstu starpā, eksporta tranzīta uzlabošanas iespējām. Tāpat tiks pārrunāti ES lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē izskatāmie jautājumi.

Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas lauksaimniecības amatpersonu četrpusējā tikšanās plānota pulksten 12.00.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.





Atslēgvārdi: Mārtiņš Roze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv