Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Zemkopības ministrs parakstīs deklarāciju pret nelegālu nozveju Baltijas jūrā

Publicēts 2007-03-27 17:37:23

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 28.martā, zemkopības ministrs Mārtiņš Roze Kopenhāgenā, Dānijā piedalīsies Baltijas jūras baseina atbildīgo zivsaimniecības un jūras lietu ministru sanāksmē, kurā plānots vienoties par pasākumiem, kas būtu veicami, lai novērstu nelegālu mencu un citu zivju zveju Baltijas jūras baseinā. Sanāksmē piedalīsies arī Eiropas Savienības (ES) Zivsaimniecības komisārs Džo Borgs.

Baltijas jūras baseina atbildīgie zivsaimniecības un jūras lietu ministri sanāksmē spriedīs par pasākumiem, lai aktīvāk vērstos pret nelegālu nozveju Baltijas jūras ūdeņos vai pat to pilnībā izskaustu. Pēc diskusijas amatpersonas plānojušas parakstīt deklarāciju, kurā būs pausta Baltijas juras baseina valstu apņemšanās kopīgi sadarboties, lai nosargātu zivju, īpaši mencu, krājumus Baltijas jūrā, kā arī līdz minimumam samazinātu nelegālo nozveju.

Ministru sanāksme notiek Baltijas jūras Reģionālās padomdevēju padomes organizētas konferences ietvaros, uz kuru aicināti zivsaimniecibas nozares pārstāvji no visām Baltijas jūras valstīm, kā arī iesaistītās un ieinteresētās puses. Konferences tēma: zvejas noteikumu ievērošanas uzlabošana un nelegālās zvejas samazināšana.

Nozares ministru un ES Zivsaimniecības komisāra tikšanās Kopenhāgenā, Dānijas parlamentā paredzēta pulksten 18.30.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zivsaimniecība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv