Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Zemkopības ministrs pasniegs Vairai Vīķei - Freibergai medaļu "Par centību"

Publicēts 2007-07-11 15:58:57

Samazināt palielināt tekstu

Ceturtdien, 12.jūlijā, zemkopības ministrs Mārtiņš Roze pasniegs Vairai Vīķei-Freibergai augstāko zemkopības nozares apbalvojumu – medaļu "Par centību", tādējādi izsakot pateicību par viņas devumu lauku un lauksaimniecības attīstībā, kā arī par veiksmīgo Zemkopības ministrijas un Valsts prezidentes sadarbību.

V.Vīķes–Freibergas astoņu prezidentūras gadu laikā ir saņemts atbalsts daudziem Zemkopības ministrijas un nozares projektiem. Valsts prezidente ir piedalījusies Meža dienu pasākumos, atbalstījusi lauku jauniešu aktivitātes, apmeklējusi visus Latvijas novadus, tikusies ar lauku ļaudīm, ieklausījusies viņu raizēs un priekos, sniegusi atbalstu lauku vides sakārtošanā.

V.Vīķe-Freiberga ir Zemkopības ministrijas programmas "Kvalitatīvs produkts" patronese. Šī programma popularizē gan Latvijā, gan ārvalstīs kvalitatīvu Latvijas pārtiku, piešķirot tikai izcilākajiem un kvalitatīvākajiem produktiem "Zaļās karotītes" zīmi.

Zemkopības ministrija ar nozares augstāko atzinības novērtējumu - medaļu "Par centību" apbalvo labākos nozares pārstāvjus – lauksaimniekus, speciālistus, zinātniekus, mācībspēkus, valsts pārvaldes darbiniekus un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus. Šo apbalvojumu ministrija piešķir par nozīmīgu ieguldījumu lauksaimniecībā, kā arī par ilggadīgu un godprātīgu darbu.

M.Roze medaļu "Par centību" V.Vīķei-Freibergai pasniegs ceturtdien, 12.jūlijā, pulksten 16.00 prezidentes rezidencē Jūrmalā.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Vaira Vīķe-Freiberga; Mārtiņš Roze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv