Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Zemkopības ministrs tiksies ar Alūksnes rajona lauksaimniekiem

Publicēts 2007-03-08 16:26:11

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 9.martā, zemkopības ministrs Mārtiņš Roze darba vizītē Alūksnes rajonā tiksies ar lauksaimniekiem, apmeklēs dzērveņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumu SIA "Lienama Alūksne", kā arī piedalīsies telefonakcijā rajona laikraksta "Malienas Ziņas" redakcijā.

SIA "Lienama Alūksne" Gaujienas pagastā pulksten 10.00 zemkopības ministrs iepazīsies ar saimniecības dzērveņu audzēšanas un pārstrādes tehnoloģijām. Tāpat M.Roze ar uzņēmuma vadītāju Gundegu Sauškinu pārrunās šo vērtīgo ogu audzēšanas, pārstrādes un tirgus attīstības perspektīvas.

Pēc vizītes saimniecībā zemkopības ministrs Alūksnē no pulksten 11.00 līdz 12.00 piedalīsies laikraksta "Malienas Ziņas" organizētajā telefonakcijā, kuras laikā atbildēs uz lauksaimnieku jautājumiem.

Savukārt pulksten 12.00 Alsviķu pagasta tautas namā M.Roze tiksies ar lauksaimniekiem, lai informētu par nacionālo subsīdiju pieejamību, Lauku attīstības programmas 2007. – 2013. gadam saskaņošanas gaitu un citām aktualitātēm nozarē, kā arī atbildētu uz jautājumiem.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mārtiņš Roze; SIA Lienama Alūksne;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv