Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ziemassvētku gaidīšanas prieki Gulbenes – Alūksnes bānītī

Publicēts 2009-12-06 18:15:23

Samazināt palielināt tekstu

03.12.2009

No 15. decembra līdz 7. janvārim aicinām doties Bānīša Ziemassvētku braucienos, kuriem izvēlēts moto: „Labo domu Ziemassvētki”.

Kopā ar mazo Bānīti un Labo Rūķi dosimies ceļojumā uz Burvju mežu, kur apciemosim teiksmainus pasaku tēlus. Meža Rūķis ar saviem uzticamajiem draugiem iepazīstinās lielos un mazos ar savu mājvietu, kā arī izstāstīs savu Ziemassvētku stāstu. Mazais vilcēns centīsies palīdzēt bērniem saprast labo domu un labo darbu nozīmi ikdienas dzīvē, kā arī atklās Ziemassvētku un burvju meža fantastisko valdzinājumu.

Ar Ziemassvētku vecītī iesim rotaļās un piedalīsimies jautrās atrakcijās pie krāšņās svētku egles, kā arī baudīsim karstu tēju un Ziemassvētku gardumus.

Svētku braucieni notiks pēc pasūtījuma no 15. decembra līdz 7. janvārim, savukārt Ziemassvētkus svinēsim 26. decembrī Papardes mežā pie Bānīša lielās svētku egles

Izbraukšana ar mazo vilcieniņu no Gulbenes dzelzceļa stacijas plkst. 13:25, atgriešanās Gulbenes stacijā 16:45 (26. decembrī izbraukšana plkst. 13:45, atgriešanās plkst. 17:15).

Sīkāka informācija, iepriekšēja biļešu rezervēšana un Ziemassvētku dāvanu pasūtīšana pa tālruņiem 64473037, 20228884, vai e-pastu [email protected]

Atgādināsim, ka Gulbenes – Alūksnes bānītis ir vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu vilciens Baltijas valstīs, kā arī valsts nozīmes kultūras piemineklis. Bānītis ne tikai ikdienā pārvadā vietējos iedzīvotājus un tūristus, bet arī periodiski organizē dažādus atpūtas un izklaides pasākumus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Gulbenes – Alūksnes bānītis, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv