Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Ziņu aģentūrai BNA Latvia jau pus gads

Publicēts 2008-04-17 09:52:19

Samazināt palielināt tekstu

16.04.2008

Rīt, 17. aprīlī, aprit pus gads, kopš darbu sākusi ziņu aģentūra BNA Latvia (www.bna.lv). Sešu mēnešu laikā aģentūra attīstījusies, piedāvājot interesentiem plašu ziņu, fotoziņu, preses relīžu un finanšu tirgus apskatu klāstu.

Lai izveidotu maksimāli piemērotu un ērtu resursu, tika īstenota komunikācija ar medijiem un uzņēmumu, institūciju pārstāvjiem, izzinot viņu šī brīža vajadzības. Informācijas telpa mūsdienās kļūst arvien piesātinātāka, tādēļ brīvi pieejama un strukturēta ziņu aģentūra ļautu atvieglot ikdienas darbu gan medijiem, gan informācijas sniedzējiem, kas arī ir BNA Latvia mērķis.

Esot klāt visos aktuālākajos ekonomiskās, biznesa vides un sociālpolitikas notikumos, aģentūra ir nodrošinājusi savlaicīgu informācijas nokļuvi pie lasītāja. Tāpat pasniegta pirmā BNA Latvia gada balva valsts un sabiedriskajiem darbiniekiem, kas vēlreiz apliecina aģentūras vēlmi saturu veidot divpusējā komunikācijā un diskusijās. Tikai tā sasniedzams visiem pieņemams, kvalitatīvs rezultāts.

Arī tuvākās nākotnes attīstībā paredzēts uzlabot BNA Latvia mājas lapu, pievienojot jaunas iespējas, padarot to funkcionālāku un lietošanā ērtāku, kā arī, piesaistot jaunus profesionāļus, paplašināt ziņu aģentūras saturu ne tikai ar ziņām par Latviju, bet arī Eiropu un Pasauli.

"Seši mēneši ir neliels laika posms, tomēr tajā izdevies pārkāpt vairākām attīstības stadijām, apzinoties trūkumus, novērtējot stiprās puses un izvirzot tuvākās un tālākās nākotnes mērķus, lai veidotu plašsaziņas līdzekļiem, uzņēmumiem un institūcijām arvien ērtāku un noderīgāku interneta vietni, kurā tiem savstarpēji komunicēt," atzīst BNA Latvia redaktore Laura Rence.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: BNA Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv