Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts robežsardzes darbība un iedzīvotāju migrācija

2007. gada 17. aprīlis uz valsts robežas

Publicēts 2007-04-18 11:25:01

Samazināt palielināt tekstu

Aizvadītajā diennaktī, 2007. gada 17. aprīlī, Valsts robežsardzes amatpersonas aizturēja kopā 16 personas, tajā skaitā 4 Latvijas Republikas pavalstnieks un 12 ārzemnieki.

Būtiskākais

Par strādāšanu bez darba atļaujas sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli diviem Krievijas pilsoņiem

16. un 17. aprīlī VRS Rīgas pārvaldes Rīgas pilsētas imigrācijas dienesta robežsargi par strādāšanu bez tam nepieciešamās darba atļaujas sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolus 1969. gadā un 1975. gadā dzimušiem Krievijas pilsoņiem. Viens Krievijas pilsonis strādāja informācijas tehnoloģiju uzņēmumā, bet otrs Krievijas pilsonis uzņēmumā, kas nodarbojas ar žurnālu izdevniecību un pārdošanu. Robežsargi par Krievijas pilsoņa nodarbināšanu bez tam nepieciešamās darba atļaujas sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu uzņēmumam.

2007. gada pirmajā ceturksnī Valsts robežsardzes amatpersonas konstatēja, ka 22 ārzemnieki strādāja bez tam nepieciešamās darba atļaujas, no tiem pieci Krievijas, pieci Moldovas, divi Ukrainas, divi Izraēlas, viens ASV, viens Argentīnas, viens Turcijas, viens Indijas, viens Ēģiptes, viens Austrālijas pilsonis un divi Latvijas Republikas bezvalstnieki.

Aizturēta automašīna ar, iespējams, viltotu šasijas numuru

17.04. VRS Ludzas pārvaldes Terehovas robežkontroles punkta robežsargi uz aizdomu pamata par automašīnas Renault Safrane šasija numura viltošanu aizturēja no Latvijas uz Krieviju izbraucošu 1974. gadā dzimušu Lietuvas pilsoni. Automašīnas izlaiduma gads - 1993. Automašīnas vadītājs atbrīvots, automašīna aizturēta apstākļu noskaidrošanai.

Automašīnu rindas uz valsts robežas:

Šodien, 18. aprīlī, plkst. 9:00

Terehovas robežkontroles punktā, izbraucot no Latvijas, 180 kravas automašīnu rindas.

Grebņevas robežkontroles punktā, izbraucot no Latvijas, 180 kravas automašīnu rindas.

www.rs.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Terehova; Grebņeva;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv