Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Aicina rūpēties par kārtību skeitparkā

Publicēts 2009-07-30 11:01:34

Samazināt palielināt tekstu

27.07.2009

Valmieras skeitparkā tiks veikts vairāku figūru remonts, kā arī viena, vairāk nokalpojušā, tiks demontēta, informēja pašvaldības Saimnieciskās darbības koordinācijas nodaļā.
 
Ierobežotā finansējuma dēļ šogad nav iespējams veikt skeitparka figūru pilnīgu atjaunošanu vai jaunu izgatavošanu. Tāpēc nolemts uzlabot esošās, bet vienu- demontēt.

Skeitparks Valmierā Rīgas ielā 43A izveidots 2005.gadā, šim nolūkam speciāli asfaltējot laukumu. Līdz tam figūras atradās pie Valmieras 5.vidusskolas. Valmieras skeitparka lietošana ir bez maksas, un tas brīvi pieejams apmeklētājiem katru dienu. No 2003.gada līdz 2009.gada 1.maija skeitparka teritoriju apsaimniekoja SIA „Eži aktīvai atpūtai”. Tagad to veic pilsētas pašvaldība. Diemžēl pēdējā laikā novērojumi liecina, ka jaunieši, kuri pavada brīvo laiku skeitparkā, tukšās pudeles un izlietotos iepakojumus nomet un atstāj asfaltētajā laukuma daļā vai zālājā, lai gan laukumā ir novietots atkritumu konteiners. Tāpēc pašvaldība aicina jauniešus rūpēties par kārtību un nepiegružot apkārtējo vidi laukumā, kurā paši un arī vienaudži pavada brīvo laiku.

Jāpiebilst, ka saskaņā ar skeitparka lietošanas noteikumiem, teritorijā nedrīkst lietot alkoholiskos dzērienus un citas apreibinošas vielas, smēķēt, piegružot teritoriju un apkārtni ar sadzīves atkritumiem, lietot necenzētus vārdus, ievest dzīvniekus, braukt ar motorizētiem transportlīdzekļiem, braukt ar velosipēdiem, kā arī lauzt, aprakstīt vai citādi bojāt laukuma un parka aprīkojumu un tur izvietotos elementus. Skeitparktu nedrīkst izmantot nokrišņu laikā. Tajā aizliegts atrasties pirmsskolas vecuma bērniem bez vecāku uzraudzības, jo par pirmsskolas vecuma bērna drošību atbild vecāki.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv