Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

ALD Automotive 2006. gadā iekarojusi trešdaļu no Baltijas jauno auto tirgus

Publicēts 2007-02-20 10:53:20

Samazināt palielināt tekstu

Kompānija "ALD Automotive", pirmo gadu darbojoties visās Baltijas valstīs, 2006. gadā noslēgusi līgumus par 1300 automašīnām, kas veido 33 % no jauno auto operatīvā līzinga ar pilnu servisa apkalpošanu tirgus. "Neskatoties uz to, ka kompānija visā Baltijā sāka aktīvi strādāt tikai 2006. gadā, mums izdevies panākt būtisku izaugsmi un ievērojamus rezultātus savas tirgus daļas iekarošanā," norāda SIA "ALD Automotive" valdes loceklis Andrejs Pančenko.

"ALD Automotive" aktīvu darbību Baltijas valstīs uzsāka 2006. gadā, gada sākumā atverot pārstāvniecību Lietuvā, bet gada vidū – Latvijā. Igaunijā kompānija darbojas kopš 2005. gada. "Starptautiskās kompānijas Baltijas tirgu uztver kā vienotu reģionu, kā arī cenšas izveidot finanšu, iepirkumu un administratīvo centru tikai vienā no Baltijas valstīm. "ALD Automotive" izveidoja īpašu koncepciju darbam Baltijas tirgū, kas pieļauj, ka firmai stratēģisku lēmumu pieņemšanai par vienotu transporta politiku nepieciešama tikai viena kontaktpersona. Tādā veidā visu Baltijas valstu budžeta optimizācija klientam ļauj ietaupīt savus resursus," saka Andrejs Pančenko.

2006. gadā Baltijā operatīvajā līzingā pārdotas apmēram 26 000 jaunas automašīnas. Šī tirgus 10-15% jeb 3900 automašīnas attiecināmas uz pilna servisa operatīvā līzinga daļu. Tādā veidā, 2006. gadā noslēdzot līgumus par 1300 automašīnām, kompānija "ALD Automotive" iekaroja apmēram 33 % no kopējā Baltijas jauno automašīnu pilna servisa operatīvā līzinga tirgus. "Sasniegtie rezultāti vēl reizi apstiprina, ka mēs esam uz pareizā ceļa. Mūsu mērķis – sasniegt vismaz 30% no kopējā pilna servisa operatīvā līzinga tirgus," paziņo Andrejs Pančenko, piebilsto, ka arī turpmāk kompānija plāno informēt sabiedrību par savu pakalpojumu būtību un specifiku.

Operatīvais līzings ar pilnu servisa apkalpošanu paredz, ka ikmēneša maksājumā iekļauti visi izdevumi, kuri saistīti ar autoparka ekspluatāciju un administrēšanu, tostarp, apdrošināšanu, diennakts tehnisko palīdzību un apkalpošanu, tai skaitā arī ārpus garantijas apkalpošanu. "ALD Automotive" pakalpojumi sastāv no trim lielām daļām: plānošana un konsultācijas, finanšu daļa (auto iegāde, apdrošināšana, nodokļi u.c.) un administrēšana (pēc auto iegādes un tās izmantošanas laikā).

Īsumā par "ALD Automotive":
"ALD Automotive" ir "Société Générale Group" operatīvā līzinga un autoparku vadības pakalpojumu biznesa virziens. "ALD Automotive" ir viens no lielākajiem šī pakalpojuma sniedzējiem Eiropā:
* Darbojas 35 valstīs;
* Nodarbina 3 500 cilvēku;
* Pārvalda vairāk nekā 680 000 automašīnas (2007. gada janvāra dati).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ALD Automotive, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv