Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Ārlietu ministrs Brēmenē piedalīsies neformālajā ES ārlietu ministru sanāksmē

Publicēts 2007-03-29 17:24:35

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks 30. un 31. martā Brēmenē piedalīsies neformālajā Eiropas Savienības dalībvalstu ārlietu ministru sanāksmē, kur izskatīs jautājumus par situāciju Rietumbalkānos, Tuvajos Austrumos, Irānā un Centrālāzijā, pārrunās Eiropas kaimiņu politikas, kā arī citas aktualitātes.

Sanāksmes ietvaros Latvijas ārlietu ministram būs divpusēja tikšanās ar Ungārijas ārlietu ministri Kingu Gencu (Kinga Göncz), lai parakstītu Latvijas un Ungārijas starpvaldību un starpministriju līgumus par sadarbību vīzu izsniegšanā un citās konsulārā darba jomās Ungārijas vēstniecībā Kišiņevā.

Tāpat Artis Pabriks piedalīsies Baltijas valstu un Višegradas valstu ārlietu ministru sanāksmē, lai pārrunātu vīzu vienlīdzības koalīcijas (coalition for visa equality) aktualitātes.

Baltijas valstu un Višegradas valstu ārlietu ministri pagājušogad 21. septembrī Ņujorkā vienojās, ka Vašingtonā tiks izveidota vīzu vienlīdzības koalīcija, kas uzturēs sarunas ar ASV valdību, lai panāktu, ka šo valstu pilsoņiem vairs nebūtu jāsaņem vīzas iebraukšanai ASV.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Auto līzings;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv