Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Eiropas Savienība un NATO

Atteiksies no liekas prasības ES fondu uzraugošo iestāžu darbā

Publicēts 2009-08-25 15:57:06

Samazināt palielināt tekstu

21.08.2009

Valsts sekretāru sanāksmē ceturtdien, 20. augustā, tika izsludināts grozījums Ministru kabineta noteikumos par kārtību, kādā publisko informāciju par Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu un Kohēzijas fonda projektiem.

Saskaņā ar noteikumiem par ikvienu apstiprinātu Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda projektu tiek publicēta šāda informācija: projekta un finansējuma saņēmēja nosaukums, projektā iesaistītie partneri, projekta finansējums, projekta īstenošanas vieta un laiks, kā arī īss projekta apraksts (kopsavilkums). Papildus līdz šim bija jāpievieno saite uz projekta īstenotāja mājas lapu, kur ievietota detalizēta informācija par projektu.

Grozījums kārtībā paredz, ka turpmāk ES fonda projektu uzraugošajai iestādei vairs nevajadzēs papildus iepriekš minētajai informācijai par projektu savā mājas lapā ievietot interneta saiti, kas norāda uz informāciju par projektu tā iesniedzēja mājas lapā.

Tādējādi sadarbības iestādei vairs nebūs jātērē laika resursi, lai katra projekta īstenošanas gaitā noskaidrotu jaunizveidotās projekta sadaļas interneta saiti. Grozījuma rezultātā tiks mazināts iestāžu administratīvais slogs.

Informācija vienuviet par ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda projektiem publicēta ES fondu mājas lapas www.esfondi.lv sadaļā „ES fondu projekti” -> „Apstiprinātie projekti”. 

Pēc izsludināšanas valsts sekretāru sanāksmē par grozījuma projektu vēl lems Ministru kabinetā.

www.rpr.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kohēzijas fonds; ES struktūrfondi; Eiropas Sociālais fonds; ES fondu projekti;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv