Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

"Barona centram" jauns īpašnieks – "BPT Optima"

Publicēts 2007-02-24 11:58:23

Samazināt palielināt tekstu

23. februāris Rīga. Viens no "Baltic Property Trust Asset Management" (BPT AM) pārvaldītajiem investīciju fondiem "BPT Optima" S.A., SICAR (BPT Optima) ir noslēdzis darījumu par "Barona centra" iegādi. Kopējā darījuma summa ir ap 10 miljoniem eiro.

Jānis Rumkovskis (BPT AM) par "Barona centra" iegādi norāda: "Esam priecīgi iegādāties tirdzniecības centru pašā Rīgas centrā, kura apkārtnē dzīvo cilvēki ar augstu ienākumu līmeni. Šī investīcija ir lielisks papildinājums mums jau piederošajiem objektiem."

BPT AM pārvaldītajā īpašumu portfelī Latvijā jau ir biroju ēkas Kaļķu ielā 15 un Valdemāra ielā 21 ("Valdemāra centrs"), tirdzniecības centri "Juglas Centrs" un "Olympia", "Rimi hipermārketa" ēka Valdemāra ielā 112, kā arī "Rimi" lielveikala ēka Deglava ielā 110.

Pārdevēju pie darījuma noslēgšanas konsultēja aģentūra DTZ, kamēr Nordea veica darījuma konta apkalpošanu.

" Piedalīties "Barona Centra" pārdošanas procesā bija interesants un vienlaikus izaicinošs uzdevums. Arī turpmāk mēs plānojam izvērst savu darbību Baltijas valstīs un turpinām skatīties pēc jauniem darījumiem", tā Zviedrijas DTZ partneris Staffan Bonde.

Baltic Property Trust (BPT) ir dibināts 2001.gadā un ir lielākais institucionālais investors komercplatībās Baltijas jūras reģionā ar kopējo investīciju kapacitāti virs 1 miljarda EUR. BPT pieder sekojoši fondi: BPT Secura A/S; BPT Optima S.A., SICAR; BPT Arista A/S un BPT Hansa SICAF.

www.balticpropertytrust.com

Barona centrs

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Baltic Property Trust Asset Management; Barona centrs; BPT Optima;
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv