Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Biznesa dienās Valmierā ierodas viesi no sadraudzības pilsētām

Publicēts 2007-04-12 11:56:29

Samazināt palielināt tekstu

13. un 14. aprīlī Valmierā notiekošās Biznesa dienas "Vidzeme 2007" apmeklēs vairākas ārvalstu viesu delegācijas no Valmieras sadraudzības pilsētām.

Pirmie Valmierā ieradīsies viesi no Vācijas pilsētas Halles no Gīterslo apgabala. Vāciešu delegācijas sastāvā ir uzņēmēji un vairāki pašvaldības iestāžu pārstāvji – ārējo sakaru koordinētājs, Vides nodaļas un Būvniecības nodaļas pārstāvji u.c. No Valmieras sadraudzības pilsētas Zviedrijā Solnas ieradīsies trīs cilvēku delegācija – pilsētas ārējo sakaru koordinētāja, administratīvā koordinatore un ražošanas lietu pārvaldes vadītājs. Kuplā skaitā būs viesi no Igaunijas Vīlandes pilsētas, pārstāvot izglītības iestādes, uzņēmumus, muzejus un pilsētas pašpārvaldi. Uz "Vidzeme 2007" neieradīsies Polijas Zdunska Vola pašvaldības un uzņēmēju pārstāvji.

Viesi, kas piedalīsies Biznesa dienu izstādē, ceturtdien iekārtos stendus, savukārt piektdien un sestdien ciemiņi piedalīsies "Vidzeme 2007" atklāšanā, kā arī citos sarīkojumos. Piektdienas rīta pusē Valmieras pašvaldībā vīlandiešiem paredzēta tikšanās ar Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētāju vadītāju Inesi Boķi un pašvaldības darbiniekiem. Savukārt pēcpusdien visiem ārzemju viesiem, viņu vidu arī Pleskavas uzņēmēju un politiķu delegācijai, kas piedalās Latvijas un Krievijas tirdzniecības misijā Valmierā šajās dienās, paredzēta svinīgā pieņemšana pie Valmieras mēra Ineša Boķa Valmieras Novadpētniecības muzejā. Viesi no Vīlandes tiksies arī ar Valmieras uzņēmējiem, apmeklēs Vidzemes Augstskolu un Valmieras 36.arodvidusskolu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Biznesa dienas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv