Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Biznesa dienās "Vidzeme 2007" - arī ārvalstu dalībnieki

Publicēts 2007-03-06 10:45:26

Samazināt palielināt tekstu

13.-14.aprīlī Valmierā notiekošajās Biznesa dienās "Vidzeme 2007" būs skatāmi arī vairāki ārvalstu uzņēmēju un pašvaldību stendi.

Dalību izstāde apstiprinājuši jau Vīlandes (Igaunija) pašvaldības speciālisti, kā arī būs skatāmi vairāki igauņu uzņēmēju stendi. Pasākumā "Vidzeme 2007" būs skatāms arī Solnas pilsētas Zviedrijā prezentācijas stends.

Plaša delegācija izstādes dienās Valmierā tiks pārstāvēta arī no Zdunska Vola pilsētas Polijā. Vairāki stendi, gan ar informāciju par pašvaldību un tūrismu, gan uzņēmējdarbību, būs no Valmieras rajona ilggadējiem sadarbības partneriem Vācijā- Halles pilsētas un Gīterslo apgabala. Bet Eiropas Savienības INTERREG IIIB kaimiņattiecību programmas INTERREG IIIA Ziemeļu prioritātes projekts Nr. NIII-077 "Tirdzniecības un rūpniecības kameru un attīstības aģentūru sadarbība biznesa attīstības veicināšanai pierobežas reģionos / Pārrobežu biznesa sadarbība" ietvaros Valmierā no 12. līdz 14.aprīlim ietvaros ieradīsies plaša uzņēmēju un politiķu delegācija no Pleskavas apgabala Krievijā, kas pulcēsies kopējā seminārā par uzņēmējdarbības veicināšanu abās valstīs.

Šā gada izstāde būs īpaša, jo norisināsies 10.gadu. Līdztekus uzņēmēju prezentācijām un izstādei apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša kultūras programma, kā arī izklaides un aktīvā atpūta.

Atgādinām, ka lai pieteiktos dalībai Biznesa dienās "Vidzeme 2007", jāvēršas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļā Stacijas ielā 26, tel.: 4235320, e-pasts: [email protected]. Informācija atrodama arī internetā www.valmiera.lv .

Jāpiebilst, ka 10.Biznesa dienas "Vidzeme 2007" organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Biznesa dienas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv