Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Biznesa dienās "Vidzeme 2007" kursēs papildus sabiedriskais transports

Publicēts 2007-04-04 16:14:22

Samazināt palielināt tekstu

Apmeklētāju ērtībai 10.Biznesa dienās "Vidzeme 2007", kas norisināsies 13.-14.aprīlī Valmierā Vidzemes Olimpiskajā centrā, kursēs papildus sabiedriskā transporta autobusi, kas piestās pie viesnīcas "Naktsmājas". Uz izstādi ar sabiedrisko transportu būs iespējams nokļūt no veikala "Agroserviss", no Stacijas, kā arī no Brīvības ielas, Valmiermuižas un slimnīcas.

13.-14.aprīlī Valmierā notiekošajā uzņēmējdarbības un izglītības iespēju izstādē "Vidzeme 2007" organizatori, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa, piedāvās plašu kultūras un izlaides programmu, kas būs interesanta gan lieliem, gan maziem pasākuma apmeklētājiem. Abās izstādes dienās Vidzemes Olimpiskajā centrā darbosies amatnieku sēta, bērnu laukums (zīmēšana, atrakcijas), būs loterijas, kā arī atrakcijas kopā ar "Ežiem", darbosies kafejnīca. Savukārt koncertos izstādes starplaikos uzstāsies bigbends "Valmieras puikas", Liene Šomase, Rūjienas mūzikas skolas kora klase, kā arī ansamblis "Pārgaujas lakstīgalas" u.c. izpildītāji.

Izstāde 13.aprīlī būs atvērta no plkst.10.00 līdz plkst.18.00, savukārt 14.aprīlī no plkst.9.00 līdz 16.00. Ieeja pasākumā pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī skolēnu grupām būs bez maksas. Pārējiem- 50 santīmi.

Šogad izstādei būs arī starptautisks skanējums, jo tajā piedalīsies uzņēmēji un pašvaldības no Valmieras sadraudzības pilsētām, kā arī Valmierā šajās dienās uzturēsies vairākas ārvalstu uzņēmēju un politiķu delegācijas. Dalību izstāde apstiprinājuši jau Vīlandes (Igaunija) pašvaldības speciālisti, kā arī būs skatāmi vairāki igauņu uzņēmēju stendi. Pasākumā "Vidzeme 2007" būs skatāms arī Solnas pilsētas Zviedrijā prezentācijas stends. Plaša delegācija izstādes dienās Valmierā tiks pārstāvēta arī no Zdunska Vola pilsētas Polijā. Vairāki stendi, gan ar informāciju par pašvaldību un tūrismu, gan uzņēmējdarbību, būs no Valmieras rajona ilggadējiem sadarbības partneriem Vācijā- Halles pilsētas un Gīterslo apgabala. Bet Eiropas Savienības INTERREG IIIB kaimiņattiecību programmas INTERREG IIIA Ziemeļu prioritātes projekts Nr. NIII-077 “Tirdzniecības un rūpniecības kameru un attīstības aģentūru sadarbība biznesa attīstības veicināšanai pierobežas reģionos / Pārrobežu biznesa sadarbība" ietvaros Valmierā no 12. līdz 14.aprīlim ietvaros ieradīsies plaša uzņēmēju un politiķu delegācija no Pleskavas apgabala Krievijā, kas pulcēsies kopējā tirdzniecības misijā par uzņēmējdarbības veicināšanu abās valstīs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Biznesa dienas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv