Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Būvkompānija "Merks" palielinājusi apgrozījumu par 78%

Publicēts 2007-02-23 10:00:00

Samazināt palielināt tekstu

2006.gadā būvkompānijas "Merks" konsolidētais apgrozījums ir sasniedzis 44,1 miljonus latu, - tas, salīdzinot ar 2005.gadu, palielinājies par 78%. Būvkompānijas apgrozījumā nav iekļauta "Arēnas Rīga" pārdošana, jo tā nav saistīta ar "Merka" pamatdarbību.

No kopējā 2006.gada apgrozījuma "Merks" veikto būvniecības darbu summa ir 43,5 miljoni latu. 50% no šī apjoma bijuši sabiedrisko ēku un būvju sektorā, 40% bijuši saistīti ar dzīvojamajām ēkām, bet 10% ar industriālām un inženiertehniskajām būvēm. 2005.gadā kopējais "Merka" būvdarbu apjoms sasniedza 31,12 miljonus latu.

2005.gadā "Merks" strādāja ar 24,7 miljonus latu lielu apgrozījumu. Pēdējo trīs gadu laikā "Merks" apgrozījums ik gadu ir nozīmīgi pieaudzis. 2005.gadā, salīdzinot ar 2004.gadu, "Merks" palielināja apgrozījumu par 26%.

Novērtējot 2006.gada rezultātus, SIA "Merks" valdes priekšsēdētājs Ivars Geidāns atzīmē: "Protams, ir patīkami, ka "Merka" izaugsme šajā visai celtniecības nozarei tik veiksmīgajā gadā ir bijusi daudz straujāka nekā būvniecības vidējie tempi. Gada darbības rezultāti vēlreiz apliecina, ka "Merka" nospraustā un darbības desmit gados īstenotā stratēģija ir bijusi pareiza un ka tā ļauj būvuzņēmumam arī šajā gadā cerēt uz labiem rezultātiem."

Būtiskākie 2006.gadā pabeigtie objekti ir daudzfunkcionālā halle "Arēna Rīga", daudzdzīvokļu ēku komplekss "Viesturdārza mājas", "Valmieras Stikla šķiedras" rūpnīcas paplašināšanas un tirdzniecības centra "Spice" trešās kārtas būvdarbi.

Savukārt patlaban nozīmīgākie "Merka" objekti ir "Duntes biroju" ēka (www.duntes.lv), tirdzniecības centra "Spice" mēbeļu un interjera centrs (www.spice.lv), tirdzniecības centra "Valmiera" rekonstrukcija un paplašināšana, dzīvokļu māju kompleksi "Jaunbiķeri" (www.jaunbikeri.lv) un "Skanstes virsotnes" (www.skanstes-virsotnes.lv), kā arī "Krājbankas" jaunā centrālā ēka topošajā Skanstes ielas rajonā. Sadarbībā ar mātes uzņēmumu A/s "Merko Ehitus" tiek veikti ūdensapgādes sistēmu rekonstrukcijas darbi Valmierā un Salacgrīvā.

2006.gada nogalē SIA "Merks" strādāja 163 cilvēki.

Aizvadītajā gadā "Merks" ir sniedzis ievērojamu finansiālu atbalstu kultūrai un sportam. Gatavojoties 2008.gada Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem un cenšoties plašākā sabiedrībā popularizēt dziedāšanas tradīcijas, 2006.gadā "Merks" parakstīja nodomu protokolu ar LR Kultūras ministriju, trīs gadu laikā piešķirot 150 000 latu dažādu pasākumu atbalstam. Tradicionāli "Merks" ir arī hokeja komandas "Rīga 2000" sponsors, kā arī atbalsta "RTU Klondaika" basketbolistes.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Merks;
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv