Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Eiropas Savienība un NATO

Finansējuma iegūšanas iespējas uzņēmējiem īpaši atbalstāmajās teritorijās

Publicēts 2009-06-19 15:26:13

Samazināt palielināt tekstu

18.06.2009

Ar mērķi veicināt komercdarbības attīstību turpinās projektu iesniegumu pieņemšana aktivitātē "Atbalsts ieguldījumiem mikro, maziem un vidējiem komersantiem īpaši atbalstāmajās teritorijās.” Aktivitātes mērķis ir samazināt nelabvēlīgās atšķirības starp reģioniem un reģionu teritorijām, kā arī sekmēt līdzsvarotu valsts attīstību.

Projektu atlases veids ir atklātā projektu iesniegumu atlase, kura turpināsies līdz paziņojumam par projektu iesniegumu pieņemšanas pārtraukšanu, bet ne ilgāk kā līdz 2009.gada 31.decembrim.

Aktivitātē atbalstāmas ir jaunu iekārtu un aprīkojuma iegādes, rūpnieciskās ražošanas ēku būvniecības un rekonstrukcijas, būvprojekta izstrādes, kā arī patentu un licenču iegādes izmaksas.

Programmas mērķa grupa ir mikro, mazie un vidējie komersanti, kuri projektus īstenos īpaši atbalstāmajās teritorijās.

Informāciju un bezmaksas konsultācijas par ES fondu līdzekļu piesaisti un apgūšanu varat iegūt sazinoties ar Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centra vecāko speciālisti Andru Rosicku pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni 67217975.

Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs sniedz bezmaksas konsultācijas un informāciju par ES finansējuma piesaistes iespējām. Sīkāka informācija Z.A. Meierovica bulvārī 18, 3. stāvā un www.rpr.gov.lv/esfondi.

www.rpr.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Rīgas plānošanas reģions; ES struktūrfondi; Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonds;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv