Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Gatavojas 2010.gada Biznesa dienām Valmierā

Publicēts 2010-02-08 19:03:16

Samazināt palielināt tekstu

Lai pārrunātu 2010.gada uzņēmēju Vidzemes reģiona uzņēmēju izstādes - biznesa dienu norisi Valmierā, pirmdien, 8.februārī uz pirmo sanāksmi pulcējās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļas vadītājs Juris Sleņģis, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības speciālisti.

Pagājušā gada pieredze mudinājusi organizatorus arī šajā gadā par izstādes norises vietu izvēlēties telpas Valmieras Kultūras centru un namam pieguļošo zaļo zonu. Tāpat par pieņemamu apmeklētājiem un arī dalībniekiem atzīta forma, ka bez ekspozīcijas daļas, kur preču un pakalpojumu sniedzēji interesentus informēs un konsultēs, būs gadatirgus daļa, kur pasākuma apmeklētāji varēs sastapt amatniekus un tirgotājus un iegādāties viņu preces.

Par pieņemamāko laiku Biznesa dienu organizēšanai organizatori atzina 14.-15.maiju. Lai Biznesa dienu norisē iesaistītu pilsētas uzņēmējus, tiek domāts par pagājušogad pozitīvu atzinību guvušās Uzņēmēju nakts organizēšanu, kas papildinās Starptautiskās muzeja nakts sarīkojumus. Tā kā Starptautiskai muzeju naktij šogad dota devīze „Ekoloģija un vide”, arī Valmieras Biznesa dienu organizatori dalībnieku rindās īpaši gaidīs zaļo ideju ģeneratorus, bioloģisko produktu audzētājus un videi draudzīgu produktu ražotājus.

Tā kā pašlaik nav zināms izstādes „Cēsu uzņēmējs” šā gada liktenis, Valmieras Biznesa dienu organizatori cer, ka izstāde pulcēs dalībniekus un apmeklētājus no visa reģiona. Tiek domāts arī par ilggadējo Biznesa dienu viesu un sadarbības partneru no Krievijas iesaistīšanu pasākumu norisē.

Valmieras Biznesa dienas tiek organizētas, lai veicinātu Vidzemes reģiona uzņēmumu atpazīstamību un dotu iespēju pašmāju komersantiem - ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī individuālā darba veicējiem iegūt jaunus sadarbības partnerus un smelties jaunāko profesionālo informāciju savās nozarēs. Biznesa dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Biznesa dienas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv