Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bankas, kredīti un līzings

HVB Bank Latvia kļūst par UniCredit Bank

Publicēts 2007-02-20 16:12:22

Samazināt palielināt tekstu

Ar š.g. 20.februāri "HVB Bank Latvia" AS nosaukums tiek mainīts uz AS "UniCredit Bank", tādējādi turpinot integrāciju vienā no lielākajām Eiropas banku grupām – UniCredit Group.

Lēmums par nosaukuma maiņu tika pieņemts HVB Bank Latvia akcionāru pilnsapulcē š.g. 9.februārī, un tas ir saistīts gan ar UniCredit grupas zīmolu stratēģijas ieviešanu visā Centrālajā un Austrumeiropā, gan arī ar bankas akcionāra maiņu. No 2007.gada 10.janvāra Bank Austria Creditanstalt AG, kas UniCredit grupā atbild grupas banku darbību Centrālajā un Austrumeiropā, kļuva par 100% HVB Bank Latvia akciju īpašnieku. Līdz šim bankas akcijas piederēja Vācijas bankai Bayerische Hypo- und Vereinsbank AG (HypoVereinsbank).

Līdz ar nosaukuma maiņu UniCredit Bank darbībā ir paredzētas vairākas izmaiņas:

No šodienas darbu uzsāk jaunā UniCredit Bank valde 5 cilvēku sastāvā: valdes priekšsēdētājs Juris Jākobsons un valdes locekļi Algimantas Kundrotas, Torsten Tegtmeier, Wilfried Seemann un Frank Marcus. Jaunā valde vadīs bankas darbību visās Baltijas valstīs.

UniCredit grupa ir nolēmusi izveidot vienotu Baltijas valstu banku ar filiālēm visās 3 valstīs. Vienotas bankas izveide tiks pabeigta 2007.gada vasarā, kad jaunizveidotā UniCredit Bank veiks Bayerische Hypo- und Vereinsbank AG Tallinas un Viļņas filiāļu aktīvu un klientu pārņemšanu.

Pēc nosaukuma maiņas visas bankas iepriekš uzņemtās saistības un prasības paliek spēkā. Pagaidām bankas SWIFT adrese (VBRILV2X) paliks nemainīga, bet, sākot ar 2007.gada jūliju, tā tiks mainīta līdz ar konta numuriem. Par to visi bankas klienti un sadarbības partneri tiks savlaicīgi informēti.

Saglabājot savu specializāciju kā korporatīvo pakalpojumu sniedzēja, UniCredit Bank turpmāk attīstīs piedāvājumus arī vidējiem un mazajiem uzņēmumiem. Lai nodrošinātu ērtāku un efektīvāku klientu apkalpošanu, šī gada laikā Rīgā ir paredzēts atvērt UniCredit Bank korporatīvos centrus.

Nosaukuma maiņa nodrošinās ne tikai pašas bankas tālāku integrāciju UniCredit grupā, bet arī pavērs daudz plašākas iespējas mūsu klientiem.

UniCredit grupa ir viena no lielākajām banku grupām Eiropā ar 134 000 darbinieku, 28 miljoniem klientu un vairāk kā 7000 filiāļu 19 valstīs: Austrijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bulgārijā, Čehijā, Horvātijā, Igaunijā, Itālijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Turcijā, Ukrainā, Ungārijā un Vācijā.

http://www.unicreditbank.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: UniCredit Bank; HVB Bank Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv