Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts robežsardzes darbība un iedzīvotāju migrācija

Iekšlietu ministrs Ventspilī vērtē Šengenas līdzekļu apguvi

Publicēts 2007-05-16 13:30:02

Samazināt palielināt tekstu

Iekšlietu ministrs Ivars Gomanis 2007. gada 11. maijā Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldē iepazinās ar Šengenas konvencijas finanšu programmas ietvaros iegādāto jauno, mūsdienīgo robežsardzes tehnisko aprīkojumu un jaunbūvējamiem vai renovētajiem objektiem.

Pateicoties šiem ieguldījumiem, VRS Ventspils pārvaldes robežsargi, kas ir atbildīgi par Latvijas teritoriālās jūras un Ekskluzīvās ekonomiskās zonas uzraudzību, pēc Latvijas pievienošanās Šengenas zonai no 2008. gada 1. janvāra būs gatavi pilnībā pārņemt jūras robežas uzraudzību un Krasta apsardzes funkcijas.

Iekšlietu ministrs apmeklēja Valsts robežsardzes Aviācijas dienesta atbalsta punktu un Ventspils lidostas robežkontroles punktu.

Ministrs Ventspilī apskatīja arī pirmo Šengenas konvencijas finanšu programmas ietvaros saņemto kuteri Baltic patrol 101. Ventspils ostas ārējā reidā multifunkcionālā kuģa "Valpas" komanda ministram un klātesošajiem plašsaziņas līdzekļu prezentēja jaunās naftas produktu piesārņojumu likvidēšanas iekārtas.

Vizītes ietvaros I.Godmanis piedalījās renovētā Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes Jūras operāciju koordinācijas centra atklāšanā. Jūras operāciju koordināciju centrā ministrs noklausījās Ventspils pārvaldes priekšnieka pulkvežleitnanta Aleksandra Šukšina un Jūras operāciju koordinācijas centra priekšnieka virsleitnanta Raimonda Garā ziņojumu par jūras robežas uzraudzības organizāciju un par jaunā centra tehnisko aprīkojumu.

www.rs.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ivars Godmanis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv