Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Inspired pievienojas Artūrs Mednis. Izveidots Inspired Digital

Publicēts 2009-12-22 01:46:36

Samazināt palielināt tekstu

21.12.2009

Darbu Inspired mediju aģentūrā uzsācis Artūrs Mednis, viens no Latvijas atpazīstamākajiem blogeriem un jauno mediju speciālistiem. Artūrs Mednis vada jaunizveidoto Inspired Digital, kas nodarbojas ar digitālo stratēģiju un konceptu izveidi un radošu risinājumu ieviešanu digitālajā vidē.

„Tas nebija pēkšņs  lēmums - ar Kārli Gedrovicu, Inspired vadītāju, sarunas par iespējamo sadarbību sākām jau gada sākumā, tāpēc laiks pārdomām bija. Vasarā sapratu, ka tieši mediju aģentūra ir tā, kurā ir vislielākā sapratne par digitālajiem medijiem, kas daudzkārt ir pierādījies arī citās valstīs,” norāda Artūrs Mednis.

Artūra kontā ir vairāki veiksmīgi realizēti projekti sociālo mediju, interneta mārketinga un netradicionālā mārketinga jomās. Par efektīvām mārketinga kampaņām Artūrs divas reizes saņēmis mārketinga sasniegumu konkursa Password godalgas – 2005. gadā par efektīvāko mārketinga kampaņu un 2008. gadā par labāko mazbudžeta mārketinga kampaņu Latvijā.

Inspired Digital specializējas tiešsaistes mārketinga (PR, buzz, viral) kampaņu un stratēģiju izstrādē un realizācijā, digitālā satura veidošanā, tiešsaistes mediju plānošanā, iegādē un izvietošanā un klientu aktivizēšanā sociālajos un jaunajos medijos. Inspired Digital klientiem piedāvā nestandarta radošo risinājumu izstrādi, affiliate programmas utt. No janvāra tiks piedāvāta arī tiešsaistes kampaņu analīze un citi pakalpojumi.

Mediju aģentūra Inspired Latvijā darbojas kopš 2005. gada un ir kļuvusi par vienu no vadošajām mediju aģentūrām Baltijā. Kopš 2009. gada rudens aģentūra ir oficiālais Universal McCann pārstāvis Baltijas reģionā. Inspired Latvijā strādā ar tādiem zīmoliem kā Tele2, airBaltic, M?DARA Cosmetics, Hesburger, Microsoft un citiem.

Papildus informācija:
http://www.inspired.lv/blog/

http://arturs.jaffa.lv/2009/12/18/esmu-inspired-digital/

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Inspired; Inspired Digital; Artūrs Mednis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv