Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Izsludināts konkurss "Zelta reklāma Zelta produktam"

Publicēts 2008-04-03 12:04:11

Samazināt palielināt tekstu

Mākslas dienu "Zelta griezums" ietvaros izsludināts konkurss "Zelta reklāma Zelta produktam". Konkursu izsludinājusi Mākslas dienu organizators Liepājā - Liepājas mākslas vidusskola, savukārt pieteikties konkursam var Liepājas skolu un pirmsskolu, kā arī Kurzemes mākslas skolu audzēkņi.

Konkurss "Zelta reklāma Zelta produktam" notiks tirdzniecības centrā "Ostmala"un tajā aicināti piedalīties Liepājas skolu un pirmsskolu, kā arī Kurzemes mākslas skolu audzēkņi. Konkursa dalībnieku uzdevums ir izveidot reklāmu kādam no Latvijā ražotiem produktiem jebkurā vizuālās mākslas tehnikā, darbu iesniedzot A3 vai A4 lapas formātā.

Konkursa mērķis ir veicināt izpratni par reklāmu, tās iespējām un psiholoģisko ietekmi uz pircējiem, pievēršot uzmanību iesaiņojuma krāsai, formai, vizuālā noformējuma oriģinalitātei, kā arī informatīvai daļai, pievēršot bērnu un pusaudžu uzmanību Latvijā ražoto produktu kvalitātei un rosināt to novērtēt.

Prasības konkursa darbiem:

Darba labajā apakšējā stūrī jānorāda skaidri salasāma informācija par autoru (vārds, uzvārds, skola, klase vai pirmsskolas iestāde, skolotāja uzvārds), darba aizmugurē jānorāda kontaktinformācija.

Darbus jānodod Liepājas mākslas vidusskolā (Alejas ielā 18, mācību daļā) līdz 25.aprīlim.

Konkursa darbus izvērtēs žūrijas, kuras sastāvā ir Liepājas mākslinieki un tirdzniecības centra "Ostmala" pārstāvji. Labāko darbu autori saņems diplomus un balvas. Pēc izstādes darbus varēs saņemt atpakaļ.

Izstāde būs apskatāma no 30.aprīļa līdz 11.maijam tirdzniecības centrā "Ostmala".

Liepājas mākslas dienas – jau .... reizi

Liepājas mākslas vidusskola, rūpējoties par harmonisku pilsētvidi un tās pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem, kā arī veicinot Liepājas iedzīvotāju vienotību ar savu pilsētu un godinot savus LMV absolventus ar nomināciju pasniegšanu, ievieš zelta griezumu -

Mākslas dienas "Zelta griezums" notiks Liepājā, 2. un 3. maijā. Svētku ietvaros notiks starptautiska konference "Māksla un bizness zelta griezumā", atvērto durvju diena Liepājas mākslas vidusskolā, radošās darbnīcas, izstādes un vairāki konkursi.

Liepājas mākslas vidusskola dibināta uz Lietišķās mākslas vidusskolas bāzes 1926. gadā. Liepājas mākslas vidusskola ir vienīgā vidējā profesionālā mākslas vidusskola Kurzemes reģionā, kā arī vecākā šāda tipa skola Latvijā, kas 2006. gadā atzīmēja 80. jubileju. Skola šajā mācību gadā uzsāka arī darbību kā Kurzemes reģiona mākslas metodiskais centrs. Liepājas mākslas vidusskola piedāvā 4 gadu vidējās profesionālās izglītības apguvi, pēc 9. klases beigšanas, vienā no desmit izglītības programmām.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mākslas dienas; Konkurss; Aģentūra Baringtons K, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv