Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Jānis Stībelis iestājas par bērnu drošību internetā

Publicēts 2008-03-18 13:18:11

Samazināt palielināt tekstu

ziedātājs Jānis Stībelis kļuvis par Microsoft Latvia bērnu drošības internetā kampaņas patronu. Kampaņas ietvaros Microsoft Latvia jau izveidojis interaktīvu materiālu vecākiem, bērniem un pedagogiem par drošu uzvedību internetā www.draudzigsinternets.lv.

Turpinot droša interneta iniciatīvu, trešdien, 19.martā, viesnīcā Reval Hotel Rīdzene Rīgā, Reimersa ielā 1 no plkst. 10.00 līdz 14.00 notiek Bērnu un ģimenes lietu ministrijas sadarbībā ar Microsoft Latvia organizētais forums "Bērnu drošība internetā", kurā piedalīsies arī Jānis Stībelis. Foruma mērķis ir novērtēt esošo interneta vides drošību Latvijā un vienoties par turpmākajiem soļiem bērnu drošības internetā veicināšanai, meklējot atbildes uz jautājumiem, kā palielināt drošību internetā un kurš ir atbildīgs par tās nodrošināšanu.


Par Microsoft Latvia
Microsoft Latvia izveidots 1999. gadā kā Microsoft pārstāvniecība Baltijas valstīs. 2003.gadā tika izveidotas Microsoft pārstāvniecības arī Igaunijā un Lietuvā, kas ļāva Microsoft Latvia daudz vairāk koncentrēties uz vietējo tirgu un apstākļiem. Šobrīd Microsoft Latvia strādā vairāk nekā 50 cilvēki, nodrošinot partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, un mārketinga kampaņas.

Par Microsoft
Dibināta 1975. gadā, Microsoft (Nasdaq "MSFT") ir programmu, pakalpojumu un Interneta tehnoloģiju pasaules līdere personālajā un biznesa skaitļošanā. Kompānija piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas radīti, lai lietotāji varētu izmantot programmas jebkurā laikā, vietā un iekārtā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jānis Stībelis; Microsoft Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv