Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Jauns skatījums uz Informāciju Tehnoloģijām

Publicēts 2008-05-14 11:46:27

Samazināt palielināt tekstu

13.05.2008

IT konferenču cikla ietvaros 17. maijā starptautiskā jauniešu organizācija AIESEC aicina studentus un visus interesentus piedalīties konferencē "IT nākotne un inovācijas", kas norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par informāciju tehnoloģijām finanšu sfērā, tirdzniecībā, par informāciju tehnoloģiju sfēras attīstību ārzemēs un nākotnes veikaliem, Lotus konference būs īstā vieta. Konferences dalībniekiem būs iespēja gūt ne vien teorētiskās zināšanas un attīstības tendences IT sfērā, bet arī aktivizēt savas zināšanas grupu darbos kopā ar uzņēmumu pārstāvjiem. Pasākums norisināsies angļu valodā.

Konferencē piedalīsies pārstāvji no New Vision , Deloitte, Lursoft, Pocket Labs, kā arī Leo Seļāvo no Latvijas Universitātes.

Pirmā IT konference cikla ietvaros norisinājās šī gada 15. martā, kura guva atzinību no dalībnieku puses, pateicoties kompetentiem lektoriem un noderīgai iegūtajai informācijai.

Lielākā studentu organizācija AIESEC Latvijā darbojas jau 15 gadus. Pasaulē AIESEC ir pārstāvēts vairāk nekā 1100 universitātēs 100 valstīs. Tā ir internacionāla platforma jauniem cilvēkiem, lai atklātu un attīstītu savu potenciālu, tādā veidā dodot pozitīvu ietekmi sabiedrībai.

Vairāk informācijas un pieteikšanās konferencei www.aiesec.lv/lotus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: AIESEC;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv