Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Kuldīgā izsludināts Spodrības mēnesis un Talkas diena

Publicēts 2008-03-31 08:55:49

Samazināt palielināt tekstu

28.03.2008

Kuldīgas pilsētas Dome no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim izsludinājusi Spodrības mēnesi, kura laikā Dome aicina namīpašniekus, skolas, apsaimniekošanas organizācijas un uzņēmējsabiedrības iesaistīties savu teritoriju sakopšanā.

11. aprīlis Kuldīgā izsludināts par talkas dienu, kurā pilsētas iedzīvotāji un uzņēmumi aicināti iziet kopīgā talkā, lai sakoptu pilsētu. Domes vides speciāliste Dace Jansone izveidojusi shēmu, kurās vietās būtu jāuzkopj teritorija, iestādēm un uzņēmējiem tiks izsūtīti aicinājumi piedalīties talkās. Jau šobrīd interesenti, zvanot D. Jansonei pa tālruni 33-24935, var pieteikties sakopt kādu konkrētu teritoriju pilsētā.

Pašvaldības SIA "Kuldīgas Komunālie pakalpojumi" 11. aprīlī nodrošinās atkrituma maisus un transportu, kas savāks atkritumus vairākās vietās vienlaikus. Spodrības mēnesī SIA "Kuldīgas Komunālie pakalpojumi" sadarbībā ar Domi piedāvā vienkopus savāktos organiskos atkritumus (pērnās lapas, sauso zāli un zarus) izvest bez maksas no teritorijām, kuras netiek apsaimniekotas vai nav nevienam nodotas apsaimniekošanā. Ja atkritumi ir sajauktā veidā ar dažādiem sadzīviskiem gružiem, papīriem, plastmasa pudelēm un būvgružiem, par izvešanu jāmaksā pasūtītājam.

Atkritumu izvešanu varat pieteikt, zvanot SIA "Kuldīgas Komunālie pakalpojumi" dispečerei Gaidai Bakanauskaitei pa tālruni 33-22380 vai autotransporta iecirkņa vadītājam Agrim Viļumsonam pa tālruni 33-22833.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kuldīga; Dace Jansone;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv