Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Labdarības akcija „Riepas ar sirdi”.

Publicēts 2011-04-12 09:52:41

Samazināt palielināt tekstu

2011. gada 11.aprīlī

No 11.aprīļa līdz 31.jūlijam visos Pirelli Key Point riepu centros notiks labdarības akcija ar nosaukumu „Riepas ar sirdi”.
Šajā periodā Pirelli Key Point riepu centru tīkls no katra pārdotā vasaras riepu komplekta ziedo 1 Ls Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 8.Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai.

Akcija palīdzēs atbalstīt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu – vienīgo bērnu slimnīcu Latvijā, kura kritiskās situācijās ir gatava nekavējoties sniegt palīdzību ikvienam bērnam, neatkarīgi no viņu dzīves vietas.
8. nodaļā ārstējas vistrauslākie un neaizsargātākie mazuļi – priekšlaikus dzimuši bērni. Kvalitatīva medicīniskā palīdzība nav iedomāja bez efektīvas, modernas un ātras aparatūras, zinošiem un mīļiem mediķiem, kā arī daudzām sadzīviskām lietām, kurām slimnīcai diemžēl trūkst līdzekļu.

„Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas” 8. nodaļā atrodas bērni no visas Latvijas, kuri piedzimuši ar ļoti mazu svaru un nopietnām veselības problēmām. Tā ir vienīgā vieta, kur tikko dzimušus mazuļus pat operē!

Tā ir īpaša māksla – kopt cilvēciņu, kuram vēl jābūt mammas vēderā, un kurš pilnībā nav gatavs ārējai pasaulei ne fiziski, ne emocionāli. Šeit atrodas bērni, kuri piedzimuši pat 4 mēnešus pirms noteiktā termiņa! No ļoti daudziem momentiem, kas pirmajā acumirklī šķiet nenozīmīgi, ir atkarīgs, kā mazulis attīstīsies, un tātad, kādi panākumi viņu gaida dzīvē, kā viņš mācīsies, strādās un cik laimīgi nodzīvos savu dzīvi!”, - situāciju komentē nodaļas virsmāsa Olita Lase.

Visiem, kuri vēlas personīgi no sevis papildus atbalstīt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 8.Jaundzimušo intensīvās terapijas, un sniegt savu artavu visas Latvijas bērnu drošībā un laimīgā nākotnē, būs iespējams ziedot pārdošanas vietās, kā arī pārskaitīt līdzekļus Bērnu slimnīcas fonda kontā:
Bērnu slimnīcas fonds
Vienības gatve 45, Rīga, LV1004
Reģ.nr. LV40008057120
AS SEB banka
Bankas kods: UNLALV2X
Konta nr. LV84UNLA0050012160326

„Palīdzēt kopā ar Pirelli Key Point ir viegli!”
www.pkp.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Pirelli Key Point;
Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv