Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

LATO aicina atbalstīt Vairas Vīķes – Freibergas kandidatūru ES Prezidenta amatam

Publicēts 2009-11-09 19:25:59

Samazināt palielināt tekstu

05.11.2009

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) aicina visus Latvijas iedzīvotājus atbalstīt Vairas Vīķes Freibergas kandidatūru Eiropas Savienības (ES) Prezidenta amatam. ES Prezidenta amatam ir jāizraugās inteliģenta personība, kas ir ar augstām morāles vērtībām – ar ko mēs Latvijā un arī pilsoņi ES dalībvalstīs var būt lepni.

Vaira Vīķe – Freiberga ir sevi pierādījusi esot par Latvijas Valsts prezidentu, ar kuru lepns varēja būt katrs Latvijas pilsonis. Astoņu gadu laikā viņa ir spējusi kļūt par starptautiski atzītu personību, kas respektē kultūru atšķirības, demokrātiskās vērtības un brīvi pārvalda piecas svešvalodas, un kuras viedoklī ieklausās gan Eiropā, gan ārpus tās robežām.

2006.gadā Vaira Vīķe Freiberga bija Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāra amata kandidāts. Tomēr diplomātijas gaiteņos tika izlemts, ka ir pienākusi Āzijas pārstāvja kārta ieņemt šo augsto amatu. Vai arī šoreiz būs līdzīgs scenārijs, kad ES prezidentu izvēlēsies lielas un ietekmīgas valstis?

Atbalsti Vairas Vīķes Freibergas kandidatūru ES Prezidenta amatam arī Tu, nobalsojot internetā: http://www.awomantoheadeurope.eu/.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Vaira Vīķe-Freiberga;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv