Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar Microsoft Latvia un Datorzinību centrs izveido elektroniskās saziņas sistēmu akadēmijas studentiem, pasniedzējiem un darbiniekiem

Publicēts 2007-12-20 18:27:58

Samazināt palielināt tekstu

Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) sadarbībā ar Microsoft Latvia un Datorzinību centrs ievieš bezmaksas Microsoft [email protected] saziņas programmu LMA. To paredz šodien, 20.decembrī, parakstītais trīspusējās sadarbības nodoma protokols. Programma bez maksas paredzēta tieši izglītības iestādēm, tā nodrošinās akadēmijas esošajiem un bijušajiem studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem pilnu komunikācijas pakalpojumu komplektu tiešsaistē.

"[email protected] programmas piedāvātās iespējas ļoti labi iederēsies Mākslas akadēmijas vidē un ikdienā, kā arī mūsu studentu digitālajā dzīves stilā. Protams, vienots e-pasta risinājums visas augstskolas mērogā ir liels ieguvums, bet papildus tam mēs varēsim saviem studentiem arī piedāvāt ērtus un mūsdienīgus rīkus kopdarbībai un dažāda veida informācijas publicēšanai internetā, kā arī varēsim ērti sazināties ar mūsu absolventiem", stāsta Aleksejs Naumovs, LMA rektors.

"Microsoft [email protected] programmas ieviešana LMA ir pirmais šāda veida projekts Latvijā, kas nodrošina augstākās izglītības iestādēm ērtu un vienkāršu vidi informācijas apmaiņai starp studentiem, absolventiem un izglītības iestādes darbiniekiem. Jaunās tehnoloģijas vienuviet nodrošina plašu pakalpojumu klāstu un padara savstarpējo saziņu vienas organizācijas ietvaros daudz efektīvāku", stāsta Sandis Kolomenskis, Microsoft Latvia vadītājs.

Microsoft [email protected] programma ir bezmaksas komunikācijas risinājums izglītības iestādēm, ko visā pasaulē izmanto vairāk nekā 30 dažādās valstīs. Programmas pamatā ir elektroniskā pasta pakalpojumu nodrošināšana, kas ietver elektroniskā pasta saziņu, laika plānotāju, kontaktu pārvaldes rīku, ziņojumapmaiņas (jeb tērzēšanas) sistēmu, failu koplietošanas iespēju, kā arī ļauj lietotājam izveidot personīgo tīmekļa lapu, blogu (jeb emuāru) un nodrošina fotoattēlu galeriju publicēšanas iespējas un citus bezmaksas Windows Live pakalpojumus, ko varēs lietot visi sistēmā reģistrētie lietotāji tiešsaistē un no saviem mobilajiem telefoniem. Katra lietotāja personīgās elektroniskā pasta adreses domēns būs augstskolas izvēlēts nosaukums un pasta kastes izmērs – 5 gigabaiti.

"Mēs aktīvi strādājam izglītības iestādēm paredzētu risinājumu izveidē un esam pārliecinājušies, ka veiksmīga mācību procesa informatizācijas risinājuma neatņemama sastāvdaļa ir efektīva saziņas sistēma. [email protected] ir piemērots un efektīvs risinājums, ar kura palīdzību ātrā laikā veikt vienotas, ar mācību iestādes vizuālo korporatīvo tēlu saskanīgas, e-pasta sistēmas izveidi", norāda Andris Ķikāns, Datorzinību centra valdes loceklis.

Sadarbības nodoma protokolu paraksta Microsoft Latvia vadītājs Sandis Kolomenskis, Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs un Datorzinību centra valdes loceklis Andris Ķikāns.

Microsoft [email protected] programmas e-pasta un citus Windows Live pakalpojumus bez maksas hostē un pārvalda Microsoft, izmantojot izglītības iestādes izvēlētu domēnu. Papildu informāciju par Microsoft [email protected] un jau realizētajiem projektiem var atrast http://get.live.com/edu .

Par Microsoft Latvia
Microsoft Latvia izveidota 1999. gadā kā Microsoft pārstāvniecība Baltijas valstīs. 2003.gadā tika izveidotas Microsoft pārstāvniecības arī Igaunijā un Lietuvā, kas ļāva Microsoft Latvia daudz vairāk koncentrēties uz vietējo tirgu un apstākļiem. Šobrīd Microsoft Latvia strādā vairāk nekā 50 cilvēki, nodrošinot partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, un mārketinga kampaņas.

Par Microsoft
Dibināta 1975. gadā, Microsoft (Nasdaq "MSFT") ir programmu, pakalpojumu un Interneta tehnoloģiju pasaules līdere personālajā un biznesa skaitļošanā. Kompānija piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas radīti, lai lietotāji varētu izmantot programmas jebkurā laikā, vietā un iekārtā.

Par Datorzinību centru
Dibināts 1996. gadā kā datorapmācības uzņēmums. Kopš 2000. gada veic arī informācijas sistēmu izstrādi, ieviešanu un integrāciju, IT infrastruktūras piegādi un apkalpošanu. Datorzinību centrs risinājumu un apmācības jomā ir Microsoft Latvia Zelta sertificētais partneris. Pašlaik uzņēmumā strādā ap 50 darbinieku.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Microsoft Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv