Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Latvijas Radio 1 jaunumi 2010. gadā

Publicēts 2009-12-29 20:40:30

Samazināt palielināt tekstu

28.12.2009

No 4.janvāra Latvijas Radio 1 katru darba dienu no plkst. 16:00 – 19:00 piedāvās dinamisku un analītisku programmu „Pēcpusdiena” ar ziņu izlaidumiem katru pusstundu.

Pirmajās divās stundās līdz plkst.18:00 stāstīsim par svarīgākajiem dienas notikumiem un par tiem aptaujāsim gan ekspertus, gan klausītājus, kuriem būs iespēja par dienas notikumu izteikt  savu viedokli arī radio ēterā. Drošākam un ātrākam mājupceļam ziņosim par satiksmi Rīgā un Latvijā, sazvanīsimies gan ar taksometru šoferiem un atbildīgajiem dienestiem, gan telefoniski uzklausīsim klausītāju novērojumus un ieteikumus satiksmes uzlabošanai.

Klausītājiem būs iespēja arī uzzināt par gaidāmajiem kultūras notikumiem un dzirdēt profesionāļu recenzijas par jau notikušiem un prognozes par vēl gaidāmiem pasākumiem. Stāstīsim arī par sporta notikumiem, analizēsim norises ekonomikā un pāršķirstīsim ārvalstu preses izdevumus.

Dažādās reportāžās stāstīsim, kā dzīvo cilvēki Latvijas novados un ko jaunu varam iemācīties no citu pieredzes. Atcerēsimies arī tos vēsturiskos notikumus, kas ietekmējuši un mainījuši pasaules kārtību.

Programmas „Pēcpusdiena” noslēgumā plkst. 18:00 kā ierasts būs dzirdams „Dienas notikumu apskats”, bet pēdējā programmas pusstundā piedāvāsim Kārļa Streipa aktuālo interviju ar dažādu jomu ekspertiem par sabiedriski nozīmīgiem notikumiem politikā, kultūrā un  sportā.

Programmu vadīs Latvijas Radio balsis – Arta Skuja un Tālis Eipurs.

Savukārt katru darba dienu no plkst.14:05 - 15:00 turpmāk skanēs populārzinātnisks un izglītojošs raidījums „Zināmais nezināmajā”, kuru vadīs Sandra Kropa un Toms Bricis. Raidījuma mērķis ir ne tikai informēt par jaunākajiem pētījumiem un atklājumiem dažādās zinātnes jomās, bet iespēju robežās arī analizēt tos - piemēram, kā jaunās tehnoloģijas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi.

Raidījums aptvers dažādas zinātnes nozares, dabu, ekoloģiju, ģeogrāfiju, ornitoloģiju, zooloģiju, astronomiju, arheoloģiju, vēsturi.

Ik dienas raidījumā būs dzirdamas dažādas rubrikas - interesanto un aktuālo faktu minūtes, „Dienas jautājums” klausītājiem, īss ieskats kādas parādības, lietas izcelsmē un vēsturē. Katrā raidījumā kopā ar pētniekiem un speciālistiem iztirzāsim dienas galveno tematu uz sadarbību aicinot arī savus klausītājus.

Katru sestdienu plkst.13:05 radio ēterā atkal skanēs Dzintara Tilaka veidotais raidījums „Sirdslietu aģentūra” par dzīvi un attiecībām, kas mudina cilvēkus iepazīt vienam otru un pat izmainīt turpmāko dzīvi. Studijā tiks aicināti viesi, kā arī skanēs atbilstoša mūzika, bet sirdī vientuļie aicināti iesaistīties raidījumā un, kas zina – varbūt izdosies jaunas brīnišķīgas iepazīšanās.

Līdz  šim ar raidījuma starpniecību izveidojušies 289 pāri, ir bijušas 84 kāzas un šajās ģimenēs ir piedzimuši 43 bērni. Ir izveidojušās teātra mīļu draugu grupas, ir atrasti draugi kopīgiem ceļojumiem, ir notikuši vairāk kā 50 pasākumi, kad klausītāji ir tikušies klātienē deju zālēs un saviesīgos vakaros.

Savukārt klausītāju iemīļotais raidījums „Krustpunktā” jaunajā gadā kļūs par pusstundu garāks un būs dzirdams katru darba dienu jau no plkst. 12:30 – 14:00. Raidījuma pirmā daļa vairāk tiks veltīta aktuālu klausītāju jautājumu skaidrošanai un pieaicināto speciālistu iztaujāšanai, bet otrajā daļā būs dzirdamas diskusijas ar ekspertiem un īpašiem viesiem par aktuālajiem politiskajiem, ekonomiskajiem un sociālajiem jautājumiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Radio;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv