Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

Latvijas Radio 1 prezidenta vēlēšanu dienā maina programmu

Publicēts 2007-05-30 12:04:18

Samazināt palielināt tekstu

Lai nodrošinātu klausītājus ar vispusīgu informāciju par Latvijas prezidenta vēlēšanām un to norisi, ceturtdien, 31.maijā Latvijas Radio 1 piedāvās īpašu programmu.

No plkst. 8:45 līdz 14:00 Latvijas Radio 1. programma tiek mainīta un visa uzmanība tiks pievērsta prezidenta vēlēšanu gaitai Saeimas namā. Latvijas Radio studijā viesosies eksperti, politiķi, politikas procesa vērotāji un abu kandidātu atbalstītāji. Studijā būs Rita Ruduša, Juris Rozenvalds, Juris Cālītis, Anita Daukšte, Gļebs Panteļējevs, Sarmīte Ēlerte, Kārlis Streips, Jānis Ikstens un citi eksperti. Regulāri notiks pieslēgšanās Saeimas namam, kur mūsu korespondenti ziņos par jaunākajiem notikumiem un kur tiešraidē sekosim procesa norisei. Tikko būs ievēlēts jaunais Latvijas prezidents, būs iespēja dzirdēt arī translāciju no preses konferences.

Programmu vadīs žurnālisti Gusts Kikusts un Aidis Tomsons. Ar savu viedokli programmas veidošanā varēs piedalīties arī radioklausītāji, zvanot uz tiešā ētera tālruņiem -7222888 vai 7225599.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Radio 1; Rita Ruduša; Juris Rozenvalds; Juris Cālītis; Anita Daukšte; Gļebs Panteļējevs; Sarmīte Ēlerte; Kārlis Streips; Jānis Ikstens; Gusts Kikusts; Aidis Tomsons;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv