Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Lieģis norāda uz Latvijas un ASV Vācijas Maršala fonda sekmīgo sadarbību

Publicēts 2009-09-03 15:46:25

Samazināt palielināt tekstu

31.08.2009

Šodien aizsardzības ministrs Imants Lieģis tikās ar ASV Vācijas Maršala fonda Transatlantiskā centra izpilddirektoru Briselē Ronu Asmusu, kurš uzturas vizītē Latvijā.

Tikšanās laikā amatpersonas apsprieda starptautiskās drošības politikas aktualitātes, drošības situāciju Baltijas reģionā un Latvijas ekonomiskās situācijas ietekmi uz valsts aizsardzības nozari. I.Lieģis norādīja, ka Latvijas dalība starptautiskajā operācijā Afganistānā arī turpmāk būs prioritāra. Aizsardzības ministrs pateicās par līdzšinējo sekmīgo sadarbību ar ASV Vācijas Maršala fondu un uzsvēra, ka, neraugoties uz ekonomisko situāciju valstī, Latvija turpinās sadarbību ar fondu dažādos sadarbības formātos. I.Lieģis un R. Asmuss pievērsās arī jaunajai NATO stratēģiskajai koncepcijai, kā arī pārrunāja oktobra nogalē notiekošās drošības jautājumiem veltītās Rīgas konferences darba kārtības jautājumus.

Šodien R.Asmuss Aizsardzības ministrijā tikās arī ar vairāku nevalstisko organizāciju pārstāvjiem (Latvijas Transatlantisko organizāciju, Baltijas – Melnās jūras aliansi, Sorosa fondu Latvijā u.c.). Tikšanā laikā tika pārrunāta nevalstisko organizāciju un fonda sadarbības iespējas dažādu programmu ietvaros, īpašu uzmanību pievēršot Melnās jūras reģionam un Baltkrievijai. Tāpat tika pārrunāta politiskā situācija Gruzijā, tās iekšpolitikas un ārpolitikas turpmākās attīstības iespējamie scenāriji.

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Imants Lieģis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv