Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Lieldienu noskaņa ienāk Kuldīgā

Publicēts 2008-03-20 10:56:54

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 20. martā, Kuldīgas centrālā iela – Liepājas iela – tērpusies Lieldienu rotās. Spītējot cīruļputenim, Liepājas ielas puķu kastēs pašvaldības SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" darbinieki vakar dēstīja pirmos pavasara ziedus – atraitnītes, Rātslaukumā uzstādīja klūgu olas un šūpoles.

"Mīļie kuldīdznieki! Pavasaris ir ienācis pilsētā un mūsu dvēselēs. Pavasaris dabā kā svaiga elpa un atmoda ienes mūsos jaunas cerības, jaunu spēku un apņemšanos. Priecīgas, saulainas un ģimeniskas Lieldienas!" gaidāmajos svētkos pilsētniekus sveic Kuldīgas pilsētas domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Svētdien, 23. martā, plkst. 11:30 Kuldīgas kultūras centrs kuldīdzniekus un pilsētas viesus aicina uz amatierteātra izrādi P.Ērmanis "Pelīte Melīte", savukārt plkst. 12:30 lieli un mazi aicināti krāsot, vārīt un ripināt olas, darināt Lieldienu dekorus, šūpoties, dziedāt un iet rotaļās skvērā pie kultūras centra.

Savukārt Otrajās Lieldienās, pirmdien, 24.martā, plkst. 12:00 viesnīcas un restorāna "Metropole" pagalmā būs iespēja apskatīt trušus, fazānus, ripināt olas, šūpoties un piedalīties citās Lieldienu izdarībās kopā ar folkloras kopu "Kūrava" (Kuldīga).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kuldīga; Lieldienas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv