Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV Arhīvā būs skatāmas visas "Likteņa līdumnieku" sērijas

Publicēts 2008-01-30 09:49:24

Samazināt palielināt tekstu

29.01.2008

No 2007. gada augusta LTV Arhīvā pieejamas videofilmas "Likteņa līdumnieki" pirmo triju daļu ("Enijas bize", "Zem Marsa debesīm" un "Nārbuļu dēli") sērijas. Ņemot vērā skatītāju lielo interesi, LTV šobrīd pakāpeniski ievieto arī filmas pēdējās - ceturtās daļas "Mantinieki" sērijas. Šī daļa LTV1 ēterā ir no 23. decembra ik svētdienu plkst. 19:30. Tāpēc LTV Arhīvā katra jaunā sērija parādās pēc tās demonstrēšanas LTV1 ēterā.

Tādējādi Latvijas televīzija jūtas gandarīta, ka LTV Arhīvs regulāri tiek papildināts ar jauniem un vērtīgiem ierakstiem. LTV Arhīvā rindojas populāri LTV raidījumi, iemīļoti seriāli un koncerti.

LTV Arhīvs ir unikāls televīzijas projekts, kas tika izveidots sadarbībā ar interneta portālu "Apollo", kas nodrošina tehnisko pusi. Testa režīmā projekts tika uzsākts 2006. gada septembrī. LTV Arhīvs domāts tiem skatītājiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nav varējuši noskatīties ziņas vai citu raidījumu, vai arī vēlas skatīties iemīļotas filmas un pārraides no senākiem laikiem.

LTV Arhīvā šobrīd ir pieejami šādi raidījumi: informatīvais ziņu raidījums "Panorāma", analītiskās pārraides "100. pants" un "De facto", kultūras raidījumi "100 g kultūras", "Ielas garumā", "LTV portretu izlase", bērnu un jauniešu raidījumi "Dullais Didzis", "Šurpu turpu", "SeMS", TV uzvedumi bērniem, izklaides pārraide "Zini vai mini" un visdažādākie koncerti - Mikrofona aptaujas noslēguma koncerti, Eirovīzijas nacionālās atlases koncerti un daudzi citi. Savukārt sporta cienītājiem ir pieejami hokeja, futbola, volejbola sacensības, raidījuma "Sporta studija" ieraksti, kā arī Latvijas mēroga olimpiādes.

Raidījumu "Kas notiek Latvijā?", "Eirobusiņš" un dievkalpojumu ieraksti ir bez maksas. Pirmās 24 stundas bez maksas var noskatīties arī "Panorāmu". Maksa par skatīšanos ir ieviesta, lai segtu lapas tehniskās uzturēšanas izmaksas. Vidējā maksa svārstās starp Ls 0,50 un Ls 0,90 par 48 skatīšanās stundām.

Lai arī projekts tikai nesen kļuvis pieejams plašākai auditorijai, vidējais apmeklējums dienā ir ap 1000, kas liecina, ka projektam ir nākotne.

Lai varētu izmantot šīs lapas piedāvātās iespējas, datoram jābūt aprīkotam ar MS Microsoft Internet Explorer pārlūkprogrammu un atbloķētai pop-up iespējai.

Norēķinus var veikt, izmantojot SMS, Hansanet vai kredītkartes.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv