Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

LTV izsludina Mazo vokālistu konkursu "Cālis-2008"

Publicēts 2008-02-01 11:08:12

Samazināt palielināt tekstu

31.01.2008

Latvijas televīzija izsludina ikgadējo Mazo vokālistu konkursu "Cālis", kurā aicināti piedalīties visu Latvijas rajonu un pilsētu konkursu uzvarētāji.

Konkursa mērķis ir visā Latvijā veicināt pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību un sadarbību ar komponistiem. Tāpēc konkursā var piedalīties bērni līdz piecu gadu vecumam (ieskaitot).

Kā jau katru gadu, arī šoreiz konkursa starts risinās Latvijas reģionos. Proti, atlases konkursu organizē republikas rajonu un republikas pakļautību pilsētu kultūras nodaļas, noklausoties muzikāli spējīgākos bērnus un izvirzot vienu dalībnieku Mazo vokālistu konkursam "Cālis-2008", kas tradicionāli notiek Rīgā. Rajonos mazo vokālistu sniegumu vērtē Kultūras nodaļu apstiprināta žūrijas komisija, bet Latvijas televīzijā konkursa dalībniekus vērtē Latvijas mūziķi. Žūrijas komisijas skaitlisko un personālsastāvu nosaka LTV radošā grupa.

Konkurss "Cālis-2008" Rīgā notiks 2008. gada 1. un 3. aprīlī. Pusfināls risināsies 1. aprīlī, bet fināls – 3. aprīlī. Šogad mazajiem "cāļiem"-finālistiem Rīgā būs īpašs piedzīvojums, jo pasākums notiks Latvijas Nacionālajā operā kopā ar "Leļļu operas" varoņiem.

Konkursā tiks piešķirta viena galvenā balva. Pusfināla un fināla dalībniekus apbalvos ar piemiņas veltēm.

Mazo vokālistu konkursa "Cālis-2008" radošā grupa informē, ka konkursa dalībnieku pieteikuma anketas jānosūta uz Latvijas televīziju līdz 2008. gada 25. martam (pasta zīmogs).
Adrese: Zaķusalas krastmala 3, Rīga, LV 1509, ar norādi "Mazo vokālistu konkursam "Cālis"".

Ar konkursa Nolikumu var iepazīties LTV1 mājas lapā: www.ltv1.lv.

"Cālis-2008" konkursu varēs vērot LTV1 kanālā maija sākumā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv