Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV1 atgriežas "Muzikālā banka"

Publicēts 2008-01-25 10:37:16

Samazināt palielināt tekstu

Sestdien, 26. janvārī, pirms un pēc raidījuma "Panorāma" (plkst. 19:00 un 21:15) LTV1 būs tiešraide no Olimpiskā centra "Ventspils". Tās laikā televīzijas skatītāji varēs iepazīties ar nacionālās dziesmu aptaujas fināla balsojuma rezultātiem.

"Latvijas Radio 2" rokdziesmu un popdziesmu aptaujas "SEB Muzikālā banka 2007" apbalvošanas ceremonija jau septiņus gadus ir viens no krāšņākajiem un gaidītākajiem notikumiem mūzikas pasaulē. Par to allaž priecājušies arī Latvijas televīzijas skatītāji, ko apliecina raidījuma reitingi.

Aizvadītā gada piecpadsmit vērtīgākās latviešu rokdziesmas un popdziesmas īpašā, tikai šim šovam veidotā izpildījumā, vairāki pirmatskaņojumi, kā arī aptaujas finālā neiekļuvušo, bet tautā ļoti populāru dziedātāju muzikālie sveicieni – tas viss būs redzams "SEB Muzikālās bankas 2007" apbalvošanas ceremonijā. Šoreiz, ziemas vidū, tā noritēs zem saukļa "Saule. Mūzika. Brīvība."

Kā ierasts, apbalvošanas ceremonijas šovs notiks divās daļās. Pirmajā daļā, ko LTV1 ēterā varēsim vērot plkst. 19:00, uzstāsies visi "Muzikālās bankas 2007" finālisti, kuru dziesmas iekļuvušas aptaujas 15 vērtīgāko skaitā. Tie ir: Jānis Stībelis, grupa "Ēnas", "Autobuss debesīs" un Rudīte Būmane, "Putnu balle", Dons, "Borowa MC" un Zane Dombrovska, Ainars Virga, "Tumsa" un "Ella", "Gain Fast", "Cacao", Intars Busulis, Lauris Reiniks, "Aisha", "Dzelzs vilks" un "Double Faced Eeels".

Savukārt koncerta otrajā daļā, kas LTV1 ēterā sāksies pēc raidījuma "Panorāma", klātesošos ar jaunākajām dziesmām priecēs "Tumsa", "Igo" un "Ladybird", Zane Dombrovska un Juris Vizbulis, "Medo", "Dons", "Superhuman", "Jaffa", Ivo Fomins, "Ozols", "Ēnas" un Ieva Kerēvica, "Aisha", "Framest", "Morning After", "Double Faced Eels", Normunds Rutulis, "Stonestep" , kā arī citi mūziķi.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv