Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV1 būs skatāma Vairas Vīķes-Freibergas autorprogramma

Publicēts 2008-01-28 09:13:23

Samazināt palielināt tekstu

Drīzumā LTV1 būs skatāma Vairas Vīķes-Freibergas autorprogramma "Mēs esam!". Raidījuma nosaukums tapis no bijušās Valsts prezidentes uzrunas Rīgas astoņsimtgadei veltītajos Dziesmu svētkos: "Mēs esam gudri, stipri, skaisti, bagāti..."

Pirmo raidījumu varēs noskatīties sestdien, 2. februārī, plkst. 21.15. Tas būs veltīts tematikai par Latvijas identitāti un esamību valsts 90 gadu pastāvēšanas laikā, tās vietai Eiropā un latviešu tautas pašapziņai. Raidījuma viešņa Vairas Vīķes-Freibergas viesistabā būs dzejniece Māra Zālīte.

Paredzēts, ka raidījumu cikls "Mēs esam!" LTV1 ēterā būs reizi mēnesī.

LTV ir pārliecināta, ka raidījums televīzijas 1. kanālam piesaistīs plašu auditoriju un skatītāju tam netrūks. Tāpēc televīzija priecājas, ka bijusī Valsts prezidente ar ieinteresētību atsaukusies uzaicinājumam veidot savu autorprogrammu tieši LTV. Savukārt LTV1 direktore Baiba Šmite uzsver: "Pēdējos astoņus gadus iepazinām V.Vīķi-Freibergu kā izcilu prezidenti, valsts amatpersonu. Domāju, raidījums mums atklās eksprezidentes personisko, cilvēcisko skatījumu uz norisēm un procesiem kā Latvijā, tā pasaulē."

Internets: http://www.ltv.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Vaira Vīķe-Freiberga; Māra Zālīte; LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv