Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV1 būs skatāms analītisks raidījums "Jauna nedēļa"

Publicēts 2008-02-12 10:21:51

Samazināt palielināt tekstu

11.02.2008

Latvijas televīzijas 1. kanālā (LTV1) no 18. februāra būs skatāms analītisks raidījums "Jauna nedēļa", kuru vadīs Egils Zariņš. Raidījuma nosaukums vienlaikus simbolizē gan jaunu raidījuma koncepciju, gan faktu, ka pārraide ēterā būs pirmdienās, kas ir jaunas nedēļas sākums.

Atšķirībā no citiem raidījumiem, kas pievēršas nedēļas notikumu apskatam, "Jaunā nedēļa" ielūkosies nākotnē, analizējot notikumus, kas vēl tikai gaidāmi. Šāds skatījums ikvienam ļaus sekot līdzi šo notikumu attīstības procesam, jau no cita aspekta uzlūkojot to atspoguļojumu publiskajā telpā.

Raidījumā paredzēts arī īsumā akcentēt dažus būtiskākos aizvadītās nedēļas notikumus, veidojot kopsavilkumu svarīgākajiem notikumiem politikā, ekonomikā un citās sabiedrībai nozīmīgās jomās, kā arī analizēt aizvadītās nedēļas negatīvāko notikumu.

"Raidījums "Jauna nedēļa" tiek sagatavots pēc Latvijas televīzijā izstrādāta un praksē pārbaudīta sadarbības modeļa, kas jau veiksmīgi tiek realizēts raidījuma "Kas notiek Latvijā?" ietvaros," uzsver LTV1 direktore Baiba Šmite.

"Par vienu no projekta būtiskākajiem jauninājumiem uzskatām to, ka runāsim ne tikai par Latviju. Apmēram puse no raidījuma laika būs veltīta ārpolitikai, kas tiks analizēta ar skatu uz gaidāmo. Mūsuprāt, ārpolitikas notikumu analīze līdz šim lielākoties atradusies ārpus Latvijas televīziju interešu loka, kas mūsdienu informācijas un globalizācijas apstākļos ir nepiedodami," uzsver Egils Zariņš, kurš vienlaikus būs gan raidījuma ētera seja, gan viens no tā veidotājiem.

Raidījums "Jauna nedēļa" LTV1 ēterā būs skatāms tiešraidē katru pirmdienu plkst. 19:00. Radošajā komandā vēl darbosies pieredzējušais starptautisko notikumu analītiķis Āris Jansons un redaktore Ilze Jakovļeva. Latvijas televīzijas partneris šī projekta veidošanā - SIA "SAF pakalpojumi".

Internets: http://www.ltv.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv