Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV1 ēterā atgriežas raidījums „100 g kultūras”

Publicēts 2009-08-05 15:29:44

Samazināt palielināt tekstu

No 11. augusta jau piekto darbības sezonu uzsāks LTV1 raidījums “100 g kultūras”. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī jaunajā darba cēlienā “100 g kultūras” sekos līdzi kultūras aktualitātēm, atainojot notikumus dažādās mākslas jomās, kā arī debatējot par situāciju kultūrā krīzes apstākļos.

Raidījums analizēs kultūras dzīvi, saistot to ar sadzīvisko, sociālo vai politisko realitāti, vēstīs par personībām kultūrā, ik dienas studijas sarunās tiks apspriesti un izvērtēti kultūras notikumi atkarībā no to aktualitātes.

Raidījumu vadīs literatūrkritiķis Arno Jundze un režisore Kristīne Želve, katrs būdams lielisks profesionālis savā kultūras jomā. 

Šajā sezonā “100 g kultūras” turpināsies akcija “Tauta sver”, kurā skatītājiem, piesakoties raidījuma veidotājiem ([email protected]), būs iespēja apmeklēt izrādes, izstādes, koncertus un vērtēt tos atsevišķā sižetā, piešķirot “atsvariņus” piecu punktu sistēmā, bet gada beigās raidījumā tiks svērts „kultūras kilograms”, vērtējot 2009. gada devumu kultūrā.

Pirmajā nedēļā raidījums “100 g kultūras” piedāvā šādas tēmas:
• otrdien, 11. augustā, sezonu atklāsim ar Cēsu mākslas festivālu un mūsu izcilā dziedātāja Aleksandra Antoņenko interviju.
• trešdien, 12. augustā, uzzināsit, kā atpūtušies mūsu aktieri. Valmieras teātris aicina uz viesizrādēm Rīgā;
• ceturtdien, 13. augustā, kopā ar mūsu glezniecības vecmeistaru un dzejnieku, Amerikas latvieti Voldemāru Avenu ielūkosimies tikko atklātajā pasaules latviešu mākslas izstādē;
• piektdien, 14. augustā, studijā viesosies dziedātāja Marija Naumova, skanēs senas japāņu bungas un festivālā „Summertime” aicināto solistu balsis.

Uzmanību! Raidījums “100 g kultūras” augustā būs skatāms no otrdienas līdz piektdienai pusstundu ātrāk, nekā ierasts: no plkst. 19:00 līdz 19:30 ar atkārtojumiem tās pašas dienas prog¬rammas beigās (ap pusnakti). Savukārt no 1. septembra tas atgriezīsies ierastajā laikā - plkst. 19.30.

Raidījumu iespējams noskatīties arī LTV Arhīvā - www.ltvarhivs.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv